Jump to content
IGNORED

Idealni tim YU fudbala


Svarog

Recommended Posts

39 minutes ago, Meazza said:

Ama opet se plasim da nije lepo izbalansirano.

dobro je izbalansirano

 

samo bi im trebale tri lopte i da igraju u kopačkama sa štiklama

:fantom:

 

 

 

jugović je igrao klasičnog veznog igrača, što bi rekli oni koji su učili fudbal uz footbal manager box to box igrač, a apropo uvođenja juventusa u priču on je tu imao i del pjera i zidana pa je logično bilo da bude formacijski iza njih dvojice

 

 

jugovic i jokanovic nisu imali problem da budu u reprezentaciji u startnih 11 zajedno, nisu se poklapali na terenu zato što su imali potpuno drugačije uloge


tvrditi da je jugović dmc može samo fudbalski analfabeta, a to da li on ima mesto u tom timu ili ne sasvim je druga priča

 

Link to comment

Ladic rupa, jedan od najlosijih iz one Hrvatske reprezentacije. Mihajlovica isto nikad ne bi ubacio. Pancev i Dzeko ispred Sukera.

U sustini ja da se pitam postoji idealni tim Yu fudbala i to je Zvezda iz 91ve, nema se tu sta ni dodati ni oduzeti.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, djeneralche said:

U sustini ja da se pitam postoji idealni tim Yu fudbala i to je Zvezda iz 91ve, nema se tu sta ni dodati ni oduzeti.

 

Ima, državljanstvo Belodedića.

 

Ladić je spasio Hrvate protiv Japana na 0-0, zaustavljao Švabe kod 1-0 i uništio Holanđane u utakmici za 3.mjesto.

 

Miha je bio najbolji izvođač prekida, možda i u historiji fudbala. Svaki prekid šansa, to nijedan ozbiljan tim ne ostavlja kod kuće.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

@kud u maglu Simoviću Pricali smo o centralnom veznom (CM), ne o defanzivnom centralnom veznom (DMC). Za Zvezdu je igrao CM pored Prosineckog. Kako se njih dvojica nisu sudarali na terenu? Ako nije Jugovic bio CM, ko je onda u tom timu bio CM? 

 

Evo nije samo Vikipedija nego i Marca:

 

http://www.crvenazvezdafk.com/thumbs/upload/News/Image/2020_03//540x_CY 1991 850_5e7c9524a4629.jpg

ne, tražio se jedan dmc, u prvom postu i postavci koju je svarog kao selektor zadao

 

41103B66-1ABC-4F99-9743-E7722AC68023.thumb.jpeg.00785c8ac96fe99ee1bd89e26ee6cef6.jpeg

 

ja sam rekao da je to jokanović posle je ne znam ko uveo i jugovića u priču

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ne, tražio se jedan dmc, u prvom postu i postavci koju je svarog kao selektor zadao

 

ja sam rekao da je to jokanović posle je ne znam ko uveo i jugovića u priču

 

Da, ali smo posle sjebali promenili koncept :D 

Link to comment

zato smo se kao sfrjot reprezentacija uvek raspadali, ako nije ključ, onda daj što više našihtm

 

 

al je dobro ogledalo o razumevanju fudbala

Link to comment
11 minutes ago, ArleKino said:

 

Ima, državljanstvo Belodedića.

 

Ladić je spasio Hrvate protiv Japana na 0-0, zaustavljao Švabe kod 1-0 i uništio Holanđane u utakmici za 3.mjesto.

 

Miha je bio najbolji izvođač prekida, možda i u historiji fudbala. Svaki prekid šansa, to nijedan ozbiljan tim ne ostavlja kod kuće.

Moze umesto Belodedica bilo ko od nabrojanih, Vidic, Bilic, Tudor. Nemoj pliz Mihajlovica, bol koji je izazivao fudbal u kome su svi padali da bi Mihajlovic sutirao slobodnjake se meri sa bolom koji dozivljavaju trenutno navijaci Arenala, pa ti vidi.

Salim se ja za Zvezdu ali realno i kad gledam ove spiskove i ostale igrace, i sada da igra Zvezda sa jedne strane i svi ovi igraci sa druge mislim da bi Zvezda imala velike sanse da dobije. Savrseno balansiran tim.

Link to comment
Just now, djeneralche said:

Moze umesto Belodedica bilo ko od nabrojanih, Vidic, Bilic, Tudor. Nemoj pliz Mihajlovica, bol koji je izazivao fudbal u kome su svi padali da bi Mihajlovic sutirao slobodnjake se meri sa bolom koji dozivljavaju trenutno navijaci Arenala, pa ti vidi.

Salim se ja za Zvezdu ali realno i kad gledam ove spiskove i ostale igrace, i sada da igra Zvezda sa jedne strane i svi ovi igraci sa druge mislim da bi Zvezda imala velike sanse da dobije. Savrseno balansiran tim.

 

Ko je u Zvezdi igrao defanzivnog veznog?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...