Jump to content
IGNORED

The Beatles - Get Back (i sve ostalo)


Singer

Recommended Posts

  • 7 months later...
2 hours ago, Sludge Factory said:

 

 

 

Placem kao kisa! :heart:

 

Ja sam bio ok do kraja spota...onda sam se raspao...i to u kancelariji. Sva sreća pa sam sam, da niko ne vidi.

Jepse Pitere Džeksonu! 

  • +1 4
Link to comment

A nije malo nategnuto da je ovo the Beatles pesma? Ako je Lennon napisao tek 1977, a jeste, onda ni uz najbolju volju ne mogu da je smatram nicim drugim do njegovim solo delom, makar svi ovi ostali njoj dali neki autorski pecat kasnije. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Kampokei said:

A nije malo nategnuto da je ovo the Beatles pesma? Ako je Lennon napisao tek 1977, a jeste, onda ni uz najbolju volju ne mogu da je smatram nicim drugim do njegovim solo delom, makar svi ovi ostali njoj dali neki autorski pecat kasnije. 

 

Pa nisu ni pesme koje su snimili pre raspada imale znacajno drugaciju genezu od ovoga... jedan donese tekst i bazicnu melodiju u studio, onda malo svi zajedno cackaju po tome, premundure sta treba, aranziraju, svako snimi svoje deonice i to je to. Proces je identican, sva cetvorica su tu, to je valjda potreban i dovoljan uslov da se ovo smatra pesmom Bitlsa a ne solo uradkom.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...