Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ja mislim da sam batalio sa gledanjem Nuggetsa ove sezone. Droga je jaka, ali Dzamajkl i PJ Dozier su mi ukazali nocas na sve vrednosti spavanja ili gledanja drugih timova. 

  • +1 2
Link to comment

kad su retosi sutnuli hartensteina, a nabacili bracu green, od kojih stariji green i pokazuje znakove inteligencije u svakoj trecoj utakmici. nesretni cancar greje strpljivo klupu sezonama i sad kad bi imao sansu da pokaze nesto i da dobije smislene minute, povredjen.

kk sledeca sezona.

Link to comment

https://sportklub.rs/kosarka/nba/nurkic-za-sk-za-mene-u-beogradu-postoji-samo-jedan-klub/?fbclid=IwAR2O2mJ9Ja1LjDhIk41zQ5cP1X5oC_oaWGHGZ1QaZG6KFwmdApjs4ofHjZA

 

U jednoj od prethodnih epizoda gost je bio predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović, koji je jasno stavio do znanja da Jusuf Nurkić, zbog „neprimerenih“ izjava koje je davao ranije, ne bi mogao da igra u Crvenoj zvezdi, ma koliko bio potreban igrač na toj poziciji.

 

Centar Portlanda je imao priliku da odgovori.,

 

Kada vas kriminalci prozivaju, onda znate da radite nešto dobro, je l’ tako? Za dotičnog nemam baš puno reči. Za mene postoji samo jedan klub u Beogradu, a to je Partizan, tako da svakako ja ne bih mogao da igram za Zvezdu, hteo on to ili ne“, rekao je Nurkić u razgovoru za Sport klub.

 

:ziga: :ziga:

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...