Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

15 minutes ago, Joe D said:

najjace da ce da tankuju. zamisli da si mvp lige i presedis sezonu da se ne bi brukao u plejofu. 

Tankovanje je odluka backoffice-a i trenera. Mogu da odluce da se Dzamal i MPJ uopste ne skidaju ove sezone. Mogu i da ogranice Jokiceve minute kako ne bi rizikovao povredu. Ako do allstar vikenda budu ispod 0.500, koristio bi im lottery pick. Ulaze u luxury tax, valja imati neku fleksibilnost i manevarski prostor za finansijsku gimnastiku.

Link to comment
12 hours ago, Joe D said:

mogu oni svasta, a moze i mvp da im odjase u dalas sledece leto ako ce da ga zajebavaju.

 

Zar ne gubi tako mogućnost da potpiše najveci ugovor u ligi do sada? Ako da, važi što će braća da ostave 250 miliona na stolu zbog neke titule i gluposti. 

Link to comment

ne znam, a ne znaju ni oni. ono sto je sigurno je da jokica sigurno ne zanima da tankuje, pa nek probaju da mu objasne zasto je bolje za njega da posedi malo dok igra na istorijskom nivou.

 

Link to comment
3 hours ago, Have_Fun said:

 

Come to Pionir Aleksandar Nikolić Bro.

Spoiler

- Najluđa stvar mi se dogodila kada sam u prvom mandatu u Cedeviti igrao evroligaški meč protiv Zvezde u Beogradu. Jedan navijač je stajao veoma blizu terena i znao je imena moje majke i tri sestre. To mi je bilo smešno jer je stvarno ‘uradio domaći zadatak’, govorio mi je: ‘Hej Džejkobe, j**em ti nju, nju, nju i nju’. Smejao sam se, svaka mu čast, uraditi nešto tako je zaista impresivno - zaključio je Džejkob Pulen.

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

al pazi ti ligu, gde crybabies odlucuju ko ce da gleda tekmu a ko ne.

na gostujucem terenu lol.

i ne razumem zasto mu ostalih 20.000 ljudi nije "jebalo kevu" do kraja tekme?

 

Link to comment
4 hours ago, Mos said:

 

Zar ne gubi tako mogućnost da potpiše najveci ugovor u ligi do sada? Ako da, važi što će braća da ostave 250 miliona na stolu zbog neke titule i gluposti. 

da je njemu lova najvaznija, imao bi naloge na socijalnim mrezama...i  shue deal i kojesta. jebe se njemu on je vec 'usao u lovu'

Link to comment
Quote

Još uvek nije poznato da li je ovo dizajnerska ”custom” varijanta, ili je Jokić svojstveno NBA superstarovima konačno dobio svoju liniju patika od ”Najkija”, odnosno ”signature shoes” liniju.

reddit isto kaze custom, nije linija za prodaju

Link to comment

Denver Nuggets guard P.J. Dozier has torn ACL in left knee

 

I zvanicno.  Denverova klupa sve praznija i praznija, neverovatno je da poslednje tri, cetiri  sezone nisu odigrali u punom sastavu, uvek je neko bio  povredjen. Ne znam koga mogu da dovedu iz G lige, Stephenson-a ,Stauskas-a  ???

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...