Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Dvojac "zelenih" je kriminalan. Ni Bonsovo uganuce zgloba ne pomaze. Dahte onu sliku Jokica kako nosi onu drtinu na ledjima. Samo sto se ovog puta nije moglo do pobede.

Link to comment

Moj utisak je da im se ponavlja boljka od prošle godine u kombinaciji sa povređenim starterima. Imali su šansu da se odlepe na kraju druge i početkom treće četvrtine, nisu uspeli, i na kraju im je u napadu falila ofanzivna opcija pored Jokića, napad postao predvidljiv.

Link to comment

Ima Denver rezervi koliko hoćeš. Jokara deluje da je dodatno podigao nivo, makar u smislu da se manje troši. Totalna katastrofa je da je MPJ izgleda već duže vreme opet kritičan sa leđima. Jbg, dugo je i potrajalo. 

 

I drugi PJ je za tri koplja slabiji nego prošle godine.

 

Ostalo je poezija. Bones kida, Barton najbolja sezona karijere by far, Gordon iz dana u dan sve bolji, Melounove rotacije sve više imaju smisla. Evo kreće i Bol Bola da koristi, ohrabrujuće, makar da mu i samo bilduje trade value. Šteta za sinoć, do sredine treće je delovalo da rutiniraju.

Btw, jel sam ja lud ili mi deluje da Jokić šutira bacanja sa manjim lukom nego ranije?

Link to comment

Baš mi je drago za Derozana. Samo njegov glavni problem u Torontu je bio nestajanje u plejofu. Pa da sačekamo.

Inače ono noćas malo spavam, malo gledam, Lejkersi su non stop bili na bacanjima ili su se nešto saplitali, padali i slično. Potpuna ogavština. I da ne zaboravim Lonzo :ziga:

 

Ovamo je Dalas drugi tim kada Porzingis dobro odigra. Onda mogu svakoga da dobiju. Bez njega bukvalno sve zavisi od Luke i od šuta za tri kada njega utroje.

Link to comment

Ne znam kakva je fora sa ovim back to back utakmicama,  to je  nesto najgluplje sto postoji u profesionalnom sportu, ovo je bio schedule loss Denvera  , raspali su se   posle Jokicevog izlaska iz igre u trecoj cetvrtini. Ovaj Denver nikada nece biti potpuno  zdrav, uvek imaju po dva,tri vazna igraca koji propustaju utakmice, svake sezone .

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...