Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

53 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ovo bi morali da rutiniraju do kraja. Bones stvarno ima talenat, i mogao bi da izraste u nesto dosta jace od rotacijskog igraca.

 

jinx :mad::D

Link to comment

Jeziv Denver u produžetku, pa i na kraju četvrte četvrtine. Imali su vremena za poslednji napad u regularnom delu, ali je Bouns predugo držao loptu i dodao je Jokiću na 3 sekunde do kraja, pa je ovaj morao preko dvojice da opali trojku i promašio. U produžetku povedu 114-109 i posle toga brainfart za brainfartom. Presudni su bili Gordonovi koraci na tom rezultatu koji sam naveo kada je ispod koša primio loptu i hteo da odradi fintu šuta. Tad su se raspali.

Link to comment
1 hour ago, ducca said:

A Sunsi se raspadoše bez Krisa Pola, 4 poraza u 13 utakmica… :sleep:

Sta se desava sa njim? Kad se vraca? GSW je isto u problemu zbog Karijeve povrede. Pitanje je kako ce izgledati u PO.

Link to comment

Kad je Denver u pitanju, prosto ne mogu da rese odbrane koje se fokusiraju na to da otezaju da Jokic uopste primi loptu za post up. Skill koji fali gotovo svima je ulazni pas, jako su ograniceni. Ne znam da li bi to Dzamal mogao da resi ukoliko se uopste vrati do play in ili PO.  

Link to comment

A sta je sa Dejvisom, jel gotova sezona? Oni bi u punom sastavu bili zajebani, kao i Bruklin na Istoku. Za izbegavanje svakako.

A Goga Indijanu do pobede nad Hjustonom.

Gledao sam Megu dosta cesto onih godina u Mitrovici i od svih tih koji su sad u NBA samo mi je Luvavu bio taj kalibar a on ima bas minornu ulogu dok ovi ostali ili MVP ili bljesnu bar nekad. Koji sam nemac pojma, uzas.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...