Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Iako mislim da uzima Embiid i da posle sinoc realno i treba da uzme, video sam sad neke dosta dobre podatke:

 

Jokic is projected to have the lowest scoring second option of any MVP since ‘03. Here’s the list:
1) ‘22 Jokic/Barton- 14.9 PPG
2) ‘03 Duncan/Parker- 15.5
3) ‘10 James/M. Williams- 15.8 
4) ‘17 Westbrook/Oladipo- 15.9

 

Only 2 MVP’s have received less help from their 3 best teammates in PPG: 

Westbrook ‘17 (41.5) 
LeBron ‘09 (41.4)

Adjusted for era, Jokic (42.2) receives less help than both.

 

i onda sve zasere ovim hipi sranjem ::

James Harden: “Nikola Jokić walked into our locker room, he walked by me, walked by Tobias Harris and he tapped Joel Embiid on the leg and he said with a smile, 'Have a good game brother' And he walked out. He seemed so kind and sweet until put us in a chamber that night."

Link to comment

Embid čovjek centar koji šutira za 2 tipa nešto 52%, Jokara na 64%, Embid ima 4 poena po utakmici više, ali ovaj ima par skokova i duplo više asistencija, Embid je silovatelj koji izvlači 11 slobodnih po utakmici i sve to rezultira sa 4 poena više od Jokare. Jokara ono, bog efikasnosti u svakom pogledu, čovjek je bukvalno pola svoje ekipe kad se sve uzme u obzir. Kapiram ja da bi B2B MVP za Jokića ga gurnulo u panteon najvećih ikad u ligi u kojoj i dalje igraju i Lebron i Kari i Durant i Janis i takve legende, ali jebiga čovjek je čisto matematički bog ove igre a eto došao je glavnom konkurentu na njegovo bunjište i uzeli su ih u direktnom omjeru, a jedan od glavnih argumenata za Embida je bio "ekipa mu igra bolje". MVP je valjda nominalno nagrada za čoveka koji najviše doprinosi jednoj ekipi, tu zbora nema, džokej ima sulude brojke u ekipi sa solidnim skorom bez dva najbolja saigrača. Meni je to no brainer, ali jbg, NBA mora da prodaje i priče.

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, spaceploitator said:

i onda sve zasere ovim hipi sranjem ::

James Harden: “Nikola Jokić walked into our locker room, he walked by me, walked by Tobias Harris and he tapped Joel Embiid on the leg and he said with a smile, 'Have a good game brother' And he walked out. He seemed so kind and sweet until put us in a chamber that night."

 

Ne znam odakle si prekopirao sve ovo, ali to je malo izmenjena izjava Dominika Vilkinsa o Džordanovom potezu:

 

"He was something else, something else, man," Wilkins said. "I remember him walking into our locker room in Chicago (April 1987) and he walked right by me. And I'm like, what the hell is he coming in our locker room for? And he walked by me, walked by Kevin (Willis), and he tapped Randy Wittman on the leg and he said, 'Lace 'em up, it's gonna be a long f--king night.' And he walked out. He had 60 that night."

 

 

Edited by napadaj
  • Wub 1
Link to comment

joe odjebi sa tim glupim doskocicama.

 

22 minutes ago, napadaj said:

 

Ne znam odakle si prekopirao sve ovo, ali to je malo izmenjena izjava Dominika Vilkinsa o Džordanovom potezu:

 

"He was something else, something else, man," Wilkins said. "I remember him walking into our locker room in Chicago (April 1987) and he walked right by me. And I'm like, what the hell is he coming in our locker room for? And he walked by me, walked by Kevin (Willis), and he tapped Randy Wittman on the leg and he said, 'Lace 'em up, it's gonna be a long f--king night.' And he walked out. He had 60 that night."

 

 

nije cak ni tolko slican citat, to sto si iskopirao vise lici na ono sto je navodno looney rekao jokicu u svlacionici pre poslednje gsw-den tekme, sve sa tom "looong night" pretnjom.

 

poenta je da je jokic poceo tekmu tako miroljubivo bas u skladu sa tim citatom, sve i da je sam tvit koji sam iskopirao lazan

Link to comment
6 minutes ago, spaceploitator said:

poenta je da je jokic poceo tekmu tako miroljubivo

 

Počeo je utakmicu tako što je izblokirao Embida :tongue: Problem je bio što se ceo tim pošteno ispromašivao, prvu trojku su pogodili tek kad je bila već dvocifrena razlika ako se dobro sećam, dok su Siksersi punili koš sa svih strana

Link to comment
1 hour ago, spaceploitator said:

nije cak ni tolko slican citat, to sto si iskopirao vise lici na ono sto je navodno looney rekao jokicu u svlacionici pre poslednje gsw-den tekme, sve sa tom "looong night" pretnjom.

tbr je l' znaš šta je copypasta?

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Počeo je utakmicu tako što je izblokirao Embida :tongue: Problem je bio što se ceo tim pošteno ispromašivao, prvu trojku su pogodili tek kad je bila već dvocifrena razlika ako se dobro sećam, dok su Siksersi punili koš sa svih strana

ma naravno, strava je poceo kao sto sam i napisao, denver je bas dobro izgledao prvih par minuta dok nije jokic razigrao sikserse sa dva prodata pasa i jos jednom loptom sto mu je iscackao embid. prva cetvrtina mu je bila jedna od 4 5 najgorih ove sezone i bas je pokvarila ukupan utisak. prosto, da je rezultat vise direktno zavisio od jokiceve igre sinoc, izgubili bi

Link to comment

A onda ih je vratio u igru u drugoj cetvrtini, prestigli su Filadelfiju u prvoj plovini trece cetvrtine zahvaljujuci njemu i onda se opet ugasio , i osim one frljoke sto je trebala da bude uz faul nista znacajno nije odigrao u poslednjoj cetvrtini, dobro odbrana mu nije bila losa. Prakticno je odigrao od  petog minuta druge cetvrtine i do petog minuta trece cetvrtine, 10 minuta kvalitetne kosarke ostalo je za zaborav :dry: 

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...