Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

18 hours ago, 1n54jd3r said:

Izgleda da nema nista od Dzamala ove sezone, a verovatno nece ni brzati sa vracanjem MPJ-a. Dakle, ukoliko se nekom magijom Barton ne vrati na nivo sa pocetka sezone plus AG probudi - mrka kapa. Vec duzi period izgledaju kao izduvani balon. Nerealno je ocekivati od Bounsa da bude neki x-faktor u PO u ruki sezoni. Spacing je trenutno nepostojeci u igri Denvera. Opusteno protivnici mogu da salju double ili cak i triple team na Jokica.

Da je pametan , posle ove sezone bi otisao negde gde ima sansu da napadne titulu. Mislim super je to sto  ce potpisati sega mega ugovor, ali sport se igra  da bi se osvojio  i neki trofej. 

Edited by Micko8
Link to comment
21 minutes ago, Micko8 said:

Da je pametan , posle ove sezone bi otisao negde gde ima sansu da napadne titulu. Mislim super je to sto  ce potpisati sega mega ugovor, ali sport se igra  da bi se osvojio  i neki trofej. 

 

Samo što nijedno mesto ne garantuje titulu, i na tom drugom mestu se može ključni igrač povrediti ili već nešto slično desiti kao i ovde što je bilo

Link to comment

Ali u Denveru ni sa ful zdravim sastavom ne bi primirisao tituli, da se ne lazemo.

Kako to sad ide s Jokicem, koje su opcije? Moze da potpise super mega giga maks ugovor i tako ubije seleri kep za dovodjenje neke podrske, ili da ode negde gde ima dobre saigrace ali za znatno manje para? Ako je tako, ne sumnjam da ce izabrati ovo prvo, mora Misko da se ugradi masno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
33 minutes ago, Zli Gli said:

Ali u Denveru ni sa ful zdravim sastavom ne bi primirisao tituli, da se ne lazemo.


Sa ful zdravim sastavom i u formi imaju lagano ekipu za finale zapada. Ne znam otkud ti da ne bi ni primirisali? Tih desetak utakmica prošle godine u punom sastavu su brisali patos sa svima.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Samo što nijedno mesto ne garantuje titulu, i na tom drugom mestu se može ključni igrač povrediti ili već nešto slično desiti kao i ovde što je bilo

Imao bi vecu sansu da je osvoji  da igra  u ekipi sa jos  nekom super zvezdom u timu. On jos u karijeri  nije igrao sa saigracem koji je u isto vreme kao i on all star tj. top igrac u ligi.

 

 

Eto zasto Jokic treba da puni:)

Edited by Micko8
Link to comment
11 minutes ago, Micko8 said:

Imao bi vecu sansu da je osvoji  da igra  u ekipi sa jos  nekom super zvezdom u timu. On jos u karijeri  nije igrao sa saigracem koji je u isto vreme kao i on all star tj. top igrac u ligi.

 

 

Imao bi i sad solidnu šansu da su svi bili zdravi, a to nijedan tim ne garantuje. Samo ove sezone od tih "super" su bili povređeni Kawhi, PG, KD, AD, Lilard, Zion (jes da je mlad, ali puni) i ne znam jel sam još koga preskočio

Link to comment

jokic nece da igra 20 godina na vrhunskom nivou, i prozor za titule im se ubrzano zatvara. tako to ide u ligi, svi gledaju da se unaprede i niko nece da te ceka da se sastavis pola decenije. mislim da ce oni biti prinudjeni da rasturaju nakon sledece sezone ako ne iskorace, vec su u utah jazz sledeca sezona kategoriji. 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

jokic nece da igra 20 godina na vrhunskom nivou, i prozor za titule im se ubrzano zatvara. tako to ide u ligi, svi gledaju da se unaprede i niko nece da te ceka da se sastavis pola decenije. mislim da ce oni biti prinudjeni da rasturaju nakon sledece sezone ako ne iskorace, vec su u utah jazz sledeca sezona kategoriji. 

 

Osim Sansa, Baksa i možda Bostona ostatak lige je u toj istoj/sledeća sezona kategoriji

Link to comment

Samo sto nisu to zadnjih 5 sezona. Pre dve godine niko nije razmisljao o Sansima i Memfisu, sad moraju i njih da jure. Sledece ce morati da jure Minesotu ili Dalas ili Pelikanse. Treadmill kao takav.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...