Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

14 minutes ago, napadaj said:

 

Prvi poeni su mu bili zidanje Embida, nije to njemu nikakav problem.

 

Mislim da celo drugo poluvreme nije dao koš vs Embida osim onog iz polukontre kada je urlao na sudiju tražeći faul, probao je par puta da zida ali se samo odbijao od njega kao da je junior. Možda to uopšteno nije reper, ali tako je bilo.

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

Mislim da celo drugo poluvreme nije dao koš vs Embida osim onog iz polukontre kada je urlao na sudiju tražeći faul, probao je par puta da zida ali se samo odbijao od njega kao da je junior. Možda to uopšteno nije reper, ali tako je bilo.

 

Jebiga, tako isto mozes da kazes da su Filu dobili dva Grina, Bones i Kazins na jednoj nozi. To je bas da se upucas ako si njihov fan.

 

Utisak je da ce i jedni i drugi da najebu u plejofu vrlo brzo. 

 

 

Edited by Mos
Link to comment
Just now, Mos said:

 

Jebiga, tako isto mozes da kazes da su Filu dobili dva Grina, Bones i Kazins na jednoj nozi. To je bas da se upucas ako si njihov plan.

 

Utisak je da ce i jedni i drugi da najebu u plejofu vrlo brzo. 

 

Učinak Denvera u PO zavisiće od epizodista, neko će morati da eksplodira povremeno jer će Jokara da se drži svojih brojki od 20-30 poena, a znamo da u play off-u ume da ubaci u drugu i da generalno u play off-u digne formu i bude još ubitačniji.


Za Filu kao i za svaku ekipu koja ima u sebi Hardena potpisujem da nikad neće osvojiti ništa. Juče kada je Embid izašao na kraju treće mislim da je završio tipa 5, 7 napada za redom. Svakako mislim da će Fila lakše od Denvera u drugo kolo, kompletnija su ekipa. Kakav god da je Harden i dalje je ubitačan, i dalje ima fenomenalan prvi korak, a i ako dodam da sjajno koristi rame/snagu i kontakt u prodoru jako lako pravi razliku i prodire, pakleno dobar 1on1 igrač no nisam rekao ništa novo. 

Link to comment

nece ni denver nigde ako dodje do prvog kola.

 

edit: mada, ne vidim ni razlog da se previse veruje bruklinu u plejofu, osim duranta naravno.

Edited by Joe D
Link to comment
30 minutes ago, napadaj said:

Ma baš Jokića može da pojede atmosfera, aj da se ne zezamo.

 

Prvi poeni su mu bili zidanje Embida, nije to njemu nikakav problem. Eno iznad je Time Crisis ostavio post sa RealGM-a u kojem lepo piše kakvu odbrani su Nagetsi igrali i zašto je Embid imao otvorene pozicije. Jokić podelio asistencije, ispogađao šta je trebalo, na kraju odigrao odlično, a nije se previše umorio, dobili utakmicu, šta ćeš više. Pritom je Embid tokom cele utakmice igrao pikenrol sa Hardenom, o čemu Jokić trenutno može da sanja bez Mareja.

 

Dobra utakmica, nijedan od ove dvojice nije ni skočio ni pao u MVP trci, sasvim zadovoljavajuć ishod, ne vidim nijedan razlog za kritike i priče o tome da je bio mrtav ili uplašen. Još je Embid igrao B2B, a debeli brdo utakmica u poslednjih 10 dana.

 

Ne znam sta si ti gledao al Jokic je posle odlicnih uvodnih par minuta odigrao katastrofa, dodavanja protivniku direktno u ruke, govor tela usrana grlica, nije ni pokusavao u napadu da iskreira za sebe, videlo se da je pometen totalno i da se povlaci u ulogu nekakvog provajdera iz senke. Tek u drugoj smeni se povratio malo kada Embiida nije bilo na terenu. U njegov prilog doduse ide sto je znao da i bez njegovog protagonizma mogu do pobede - smanjili su izgubljene, pojavili se Bouns i Bugi, Embid je crko i to je bilo dovoljno.

  • +1 1
Link to comment

Izgleda :lol: Jokic je na samom početku u par minuta imao 3 izgubljene lopte, posle za ostatak utakimice jednu ili dve. +4 je bio u drugom poluvremenu

Link to comment
8 minutes ago, Time Crisis said:

Izgleda :lol: Jokic je na samom početku u par minuta imao 3 izgubljene lopte, posle za ostatak utakimice jednu ili dve. +4 je bio u drugom poluvremenu

upravo sam to i rekao brt, igrao je katastrofa prvi stint, posle se povratio, ali ne kroz protagonizam nego kroz to sto skoro uvek uradi kosarkaski pravu stvar, u tome mu nema ravnog

Link to comment
13 minutes ago, spaceploitator said:

upravo sam to i rekao brt, igrao je katastrofa prvi stint, posle se povratio, ali ne kroz protagonizam nego kroz to sto skoro uvek uradi kosarkaski pravu stvar, u tome mu nema ravnog

 

Prvi stint je bio plafon 10 minuta, jbg utakmica se ne završava u prvoj četvrtini.

Link to comment

Za MVP trku, iako je Jokara odigrao osrednje nocas, meni izgleda da je on sinoc ucvrstio svoju poziciju da opet uzme MVP. Embiid iako je imao dominantnu partiju njegov tim je izgubio, dok je Jokara radio sto Jokara inace radi i njegov tim je dobio. Isto drugi najbolji kod File je bio Harden, dok je drugi najbolji kod Denvera bio Ruki iz VCU-a. Ako poredimo timove ,Denver ima isti broj pobjeda ko Fila (41) dok su Bucksi na samo 2 pobjede vise (43). Danveru fale 2 vazna igraca vecinu sezone dok su Fila i Bucksi manje vise kompletni.  Jokara statisticki ima bolju sezonu nego proslu i zbog svega toga vjerujem da bi Jokara opet mogao uzeti MVP titulu.

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...