Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

LŠ 21/22

Featured Replies

Just now, SNARC said:

Jovic je upao u kadar prolazeci pored igraca prve postave...vidim da nece biti ni na klupi.

Zasluzeno, jbg.

  • Replies 2.4k
  • Views 97.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • šta je ovo sa Žurnalom, koja je fora sa trenerima  

  • kako jbt?   izbacili PSG, Čelzi, Siti, dobili Liverpul. šta je još trebalo da urade? teško da je sve to bilo slučajno i nezasluženo.   na stranu antipatije/simpatije Real je najveć

Posted Images

1 minute ago, Lancia said:

Zasluzeno, jbg.

 

Ne kazem da nije..ali mi nije jasno, bio je u trenerci..gde ga smestaju na terenu onda.

Just now, SNARC said:

 

Ne kazem da nije..ali mi nije jasno, bio je u trenerci..gde ga smestaju na terenu onda.

Na magarecu klupicu :D

Lik je uzeo lovu i vise mu se ne igra fudbal,nista sto nije vec vidjeno,ima 6,5 miliona po sezoni,jebe mu se.

4 minutes ago, Bogotac said:

Lik je uzeo lovu i vise mu se ne igra fudbal,nista sto nije vec vidjeno,ima 6,5 miliona po sezoni,jebe mu se.

ovo ne razumem.

kako je sa takvim stavom uopšte stigao do seniora?

sa 40 i kusur godina me zaboli kad izgubim jebeni basket i posle ostanem da šutnem bar 500 + serije 10 bacanja a nisam nikakav nivo kao ovaj jović.

takav je i onaj lazar marković kod nas.

od svih onaj me najviše nervira. izigrava veterana a nema ni 30 godina i gde god je igrao posle partizana bio je nebitan lik

čim sam ovo odigrao gg& 4+ ovo će doći 0-2 

 

 

 

Real preuzeo ulogu malog kluba, brani se, pa ako nesto strpnu iz kontre, nece da se baci :fantom:

Cini li mi se ili zvuk opet neznatno brzi od slike na RTS?

jel ovo lete dronovi ili su zakačene kamere  na užad?

šta ako padne dron na glavu npr salaha ili benzeme? 

kako obeštetiti te igrače i klubove?

 

Ladno će ga Real čačnuti iz neke glupe kontre i zatvoriti se nazad a Liverpulu eto lopta 170% ako treba

Stiso Pul ko tesne gaće

Au, jbt.

2 minutes ago, bradilko said:

jel ovo lete dronovi ili su zakačene kamere  na užad?

šta ako padne dron na glavu npr salaha ili benzeme? 

kako obeštetiti te igrače i klubove?

 

ima i dronova i kamera na sajli

 

neće valjda

:covid19:

Auuuu Mane, kaznice

jbt...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.