Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

On 18.2.2019. at 23:42, Uskebasi said:

U vezi muljanja sa cenama, apsolutni sampion je DIS. Oni imaju akcije koje vaze npr. subotom od 11-13 casova, pa je istaknuta velikim fontom napisana akcijska cena, a sitnim slovima napisano da ta cena vazi samo subotom od 11-13 casova, te da je redovna cena duplo veca. Isto tako redovno ostavljaju istaknute akcijske cene i meseca dana nakon isteka akcije, s tim da sitnim slovima pise da ta cena vazi npr. do 05.02.2019. godine.

ima i lili neki fenomenalni fazon. cena je na crvenom papiru, i ti misliš da je to cena, ali sitnim slovima za barbiku piše da to važi samo ako uzmeš dva ili ne znam koliko komada.

Link to comment
  • 2 months later...
15 minutes ago, svashtabezneshto said:

e, dok ne nađem onu temu gde je šta jeftino, u univeru, baš baš ljutenica, nešto ispod 300 dindži ona teglica od 700gr.

ljutenica je jedna od boljih koje sam ja probala.

 

Link to comment

u Univeru imaju cesto junecu dzigu po ceni od 100inesto,tipa 120-130din, kg i mnogo je dobar gulas od nje,blaza je od pilece dzige a jaca od mesa..za 90din(plus povrce) izadje suuuper gulas za 4 osobe

Edited by ivy
Link to comment

da,moze...blaza je od svih dziga (pileca,svinjska) a opet dziga

 

ali je meni ovih dana gulas od nje otkrice...moj sestric odskace od zemlje od srece kad cuje da to pravim :D

Link to comment
4 hours ago, ivy said:

da,moze...blaza je od svih dziga (pileca,svinjska) a opet dziga

 

ali je meni ovih dana gulas od nje otkrice...moj sestric odskace od zemlje od srece kad cuje da to pravim :D

recept?

Link to comment

rekoh ženi za gulaš. ona "ček' jel' to ono što smo jeli u lepinji u skadarliji kod spasovića?". 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Pa isto ko i svaki gulas samo mora blaga zaprska  da ne bude corbasto i to je cela filozofija. 

 

A ko ne voli teksturu dzigerice par sati potpis u obicno kravlje mleko i onda spremas kao i svaki gulas. 

Edited by SDSG
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

dajte...

ako se odnosi na dajte recept, odovravam srazumevanjem, ako znachi kako ne znash recept za gulash zdzigericom, smatraj me uvredjenom :D

 

kao kad ja pa spremam dzigerice, kao ikad? :dry:

Link to comment

Ostro psenicno brasno na masti, inace od dzigerice nikad gulas vec corba :puke: a to se jede u bolnici.Nema dzigerica masnocu niti teksturu za gulas, po kafanama stavljaju gustin da bi dobili gulas.Bez zaprske od dzigerice mozes maksimalno paprikas da dobijes i to veoma los :D

Edited by SDSG
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...