Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

32 minutes ago, gospa buba said:

maksi onlajn opet prodaje somat tablete za perilicu za sudove sa neshto skandal tipa 66% snizenja, 700 dindzi kutija.

a u wc kikirikiju u merkatoru trenerke za dechake 500-700 i majice 300-600 plus minus, skroz ok stvari.

tolko za danas :)

sent from bubamoto
 

U H&M danas u Delti, svašta nešto za male pare. Dečje zimske helanke 300 dindži. Ženske košulje, sasvim lepe, od 600 dindži do 1000 (istina, poliester, ali lepe, kome ne smeta)

Link to comment
  • 5 months later...

sramim se priznati ali meni je ova naslovnica ilustrovane prihvatljiva. degutanto al kad vidim ko je u pitanju, nemam problem. nek se pokolju medjusobno, kako god bolesno izgledalo sa strane. 

Link to comment
1 hour ago, adam said:

sramim se priznati ali meni je ova naslovnica ilustrovane prihvatljiva. degutanto al kad vidim ko je u pitanju, nemam problem. nek se pokolju medjusobno, kako god bolesno izgledalo sa strane. 

misliš za manje para :lolol:

Link to comment
49 minutes ago, renne said:

misliš za manje para :lolol:

 

kako zavrsih ovde???

 

sto bi rekla moja majka kad nesto zabaguje na racunaru - nemam pojma sta se desilo, ja nista nisam pipnuo. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

misliš za manje para :lolol:

 

pravi crni humor, poklati se medjusobno za manje para :D

 

 

25 minutes ago, adam said:

 

kako zavrsih ovde???

 

sto bi rekla moja majka kad nesto zabaguje na racunaru - nemam pojma sta se desilo, ja nista nisam pipnuo. 

 

 

 bolje da si zavrsio ovde nego u nekom makretu kada pocne stampedo na ulazu i izmedju rafova :D

 

nego, nevezano za temu a mozda i jeste vezano, setih se kako si davno napisao da kada si se doselio u grad u kojem zivis da si medju prvim predmetima kupio iono sto si zeleo u mladosti: polovan zlatni maranz po odlicnoj cenu tij za malo para :)  pamtim to jer se secam koliko sam ranih 80-ih zeleo da imam taj maranz  pa me tokom godina minula zelja

Link to comment
25 minutes ago, Pontijak said:

 

pravi crni humor, poklati se medjusobno za manje para :D

 

 

 bolje da si zavrsio ovde nego u nekom makretu kada pocne stampedo na ulazu i izmedju rafova :D

 

nego, nevezano za temu a mozda i jeste vezano, setih se kako si davno napisao da kada si se doselio u grad u kojem zivis da si medju prvim predmetima kupio iono sto si zeleo u mladosti: polovan zlatni maranz po odlicnoj cenu tij za malo para :)  pamtim to jer se secam koliko sam ranih 80-ih zeleo da imam taj maranz  pa me tokom godina minula zelja

druze, taj maranc i dan danas radi kao sat. evo, upravo ga gledam - kao nov. nikad nisam imao ni zelju ni potrebu da ga menjam. :D

 

a u toku je bojkot radnji koji ce trajati negde do februara dok ne prodju bozicne kupovine i rasprodaje. jos vi ne znate sta je stampedo. ovde ljudi provode noci u vrecama ispred radnje, i to u zavidnom broju, da bi bili blize ulazu kad krenu rasprodaje. 

 

@renne  :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...