Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Неозбиљно је све то јутрос било у Техноманији. Бар половина артикала се продавала по несмањеним ценама. Продаваће се по сниженим ценама тек кад на артикле истакну те снижене цене. Значи тек кад одштампају и налепе нове цене. Оно што је снижено - снижено је 10 до 20%. Раја дошла, продавци објашњавају шта је и како је па не стижу да полепе те нове цене. На крају купци испадају криви што су дошли и праве гужву и ометају продавце да поставе нове цене.

Link to comment

Ma cim sam video popust do 50% bilo mi je jasno koliko je sati. Neku glupost od par stotina dinara mozda i spuste 50% al ozbiljnije stvari 10-20% max.

 

Sto bi davali robu budzasto pored onolikih prodajnih objekata?

 

Kod Neptuna je pre par godina bila druga prica jer su batalili posao. Tad sam bas super prosao za tv :)

Link to comment
  • 2 months later...

Danas išao poslom kroz Ruzveltovu i u onoj maloj knjižarici ispod uprave AMSS, pre voskarske radnje, snimim Piatnikove karte za igranje. Imaju dva-tri modela od ne baš besne vrste, plastificirano, 180 i 210 dinara po špilu. U poređenju sa Trefflovim od 500 kinti za špil čija je jedina prednost u malo krupnijim brojkama i simbolima, prava zgoda. 

 

Potrošio zalihe, juče sam u istoj radnji spazio Piatnikove špilove po 220 i 350 dindži.

Link to comment

jel imaju mađarice ili samo poker špil?

 

Ovi imaju samo poker špilove, mađarice sam skoro video negde u gradu, čini mi se u onoj Savremenoj preko puta Beograđanke.

Link to comment

kul, baš moram da nabavim, sav mi se ofucao postojeći

 

Mislim da su ove mađarice koje sam video takođe Piatnikova proizvodnja. Danas čekirao, poker špilova po 220 ima i u Požeškoj 61.

Edited by ajgor
Link to comment

Izvinjotka Banatjaninu, juče prošao Masarikovom, Savremena se upravo transformiše u Optiku, izlog prelepljen neprovidnom folijom sa reklamom. S druge strane, mađarice u tom izlogu sam video pre ne više od dve nedelje, Best bet ostaje knjižara u Vasinoj. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U onim Qvattro/Sunce radnjama Barilla spaghetti no.5 i fusilli 500g 99,99 dinara. Ostale Barilla testenine su im 154,99 dinara.

Link to comment

U onim Qvattro/Sunce radnjama Barilla spaghetti no.5 i fusilli 500g 99,99 dinara. Ostale Barilla testenine su im 154,99 dinara.

Da u tim Sunce radnjama ima da se naleti na dobre popuste. Često povrće i voće istog ili boljeg kvaliteta po 30% jeftinije...
Link to comment

to se u maksijima deshava vrlo chesto, da bace barile na 99 dinara, nekad neshto, nekad sve. a sunce ima neko, na coshku toshinog bunara vojvodjanske i sad ne znam dal bambijeve dal vukasovica.

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...