Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

Moja keva imala i prodala posle 6 meseci (za pola kinte koju je dala) i kupila redovan usisivač.Kumova keva ima, nije ga izvadila iz šifonjera jedno godinu dana, a inače je picajzla za briskanje i čišćenje.Ja mislim da je to vrhunsko bacanje para.
+1 kupi kvalitetan usisivač za te pare.
Link to comment
Moja keva imala i prodala posle 6 meseci (za pola kinte koju je dala) i kupila redovan usisivač.Kumova keva ima, nije ga izvadila iz šifonjera jedno godinu dana, a inače je picajzla za briskanje i čišćenje.Ja mislim da je to vrhunsko bacanje para.
Ama zbog cega (prodala/drzi u sifonjeru), ne kapiram - vidim da dobro usisava (sto je valjda poenta) a ima da se nadje polovan za 200+E + traje jako dugo - zato i pitam ovde da resim tu zagonetku, kako to da neko plati 1000 E za nesto sto vredi manje od obicnog dobrog usisivaca (koji je takodje 200+E)Kvare se, potrebni su cesti servisi, u cemu je puanta?Btw. sva usisavala koja smo do sada kupovali (nova) su trajala max 2 godine da valjaju, posle toga su se kvarila i slabo usisavala. Dgjbm, zato sam se i nameracio na ovo skupo chudo.Dajte neku pricu ili anegdotu ako vas ne mrzi :(
Link to comment

Znam da je moja keva kukala da je težak i glomazan, da ne mož' da dohvati u basic postavci šta treba (iza ovoga i ispod onoga), pa onda mora da namesti ono crevo što ima kao na normalnom usisivaču, a nervirali su je silni dodaci koje je videla kako se koriste i odmah zaboravila. Generalno, mislim da prosečan korisnik može iz cuga da zaboravi na turbo/voda/para/usisavanje zavesa i plafona, poliranje parketa i ostale neverovatne mogućnosti koje Kirby ima.Jedini koga znam da koristi Kirbija je lik koji je kupio spravu, i sa ženom išao po kućama, radili velika spremanja (ne znam dal' se i dalje bave time, ali znam da se hvalio kako im fino ide)...

Link to comment

Pa evo gledao jos po forumima - ako se neko zali zali se na cenu i glomaznost. Meni ne smeta glomaznost a placam ga cetiri puta jeftinije (nasao coveka) - tako da ipak kupujem.Na kraju, dosta njih ga ima vec desetljecima i tek po nekad mu zamene po koji deo, niko se ne zali na mehaniku, samo na buku i tezinu.

Edited by CowBoy
Link to comment

Ako ga kupuješ po ceni 'običnog' usisivača, onda i nije neka mudrolija... Proveri pošto su kese, čini mi se da je neko kukao i na to...

Edited by historian
Link to comment

Postoji I nacelni problem: kompanija Kirbi svoj uspeh duguje brutalnom varanju starih I nemocnih ljudi. Pozivam na potpuni bojkot tog smeca, novog ili polovnog.

Link to comment
Ako ga kupuješ po ceni 'običnog' usisivača, onda i nije neka mudrolija... Proveri pošto su kese, čini mi se da je neko kukao i na to...
Kesa je 1000 dindzi, ali kod mog coveka™ 300. Menja se na 4 meseca. Garancija 2 godine (vise nego sto mi prosecan usisivac traje) i dobijam sve dodatke za koje treba prekopati kompletan jutjub radi diplomiranja na istim.@Dabovic: e jbg, po toj logici ne bi trebalo bojkotovati samo vodu i vazduh. Edited by CowBoy
Link to comment

Pa ako je kao obican po ceni, onda uzmi, to je retka ponuda (da nije ispao iz kamiona?). Mada, ljudi to koriste za biznis po kucama i dobro im ide

Link to comment

Imas od dvesta pa navise, uglavnom stizu iz EU (ne verujem da su ispali iz kamiona, ovaj tip ih prodaje&dobija po tri-cetiri komada nedeljno)

Link to comment
da li je tačno da započinju dan sa nekom kirby himnom ? a što ovo oko varanja, nisu toliko dobri koliko se prikazuju ?
to sa himnom smo obradjivali vec, setice se neko :lolol:a oko varanja, nije to varanje u vezi s kvalitetom, to je dobra mashina, ali prodavci idu na mrcvarenje starih ljudi, dok ih ne prisile da iz stanja neprijhatnosti kupe neshto, sto im ne treba, za skupe novce. kao i svaka prodaja telefonom, ili na gajbi, ko ih pusti. kao oni mafijashi sto valjaju filtere za vodu. sa dedom je jedan hteo i da se bije, taj sa filterima... Edited by thermal bug
Link to comment
da li je tačno da započinju dan sa nekom kirby himnom ? a što ovo oko varanja, nisu toliko dobri koliko se prikazuju ?
Tako je i meni pricao drugar koji je prodavao usisivace. Kaze da su kao sekta.
Link to comment
to sa himnom smo obradjivali vec, setice se neko :lolol:a oko varanja, nije to varanje u vezi s kvalitetom, to je dobra mashina, ali prodavci idu na mrcvarenje starih ljudi, dok ih ne prisile da iz stanja neprijhatnosti kupe neshto, sto im ne treba, za skupe novce. kao i svaka prodaja telefonom, ili na gajbi, ko ih pusti. kao oni mafijashi sto valjaju filtere za vodu. sa dedom je jedan hteo i da se bije, taj sa filterima...
E to, to, zato su mi na nisanu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...