August 28, 2025Aug 28 Vidim da i Maxi, i Idea i Univer imaju naizgled standardne nedeljne akcije, osim sto ne traju uobicajenih 7 dana, nego do 1.9, tako da mu dodju vikend akcije..
August 31, 2025Aug 31 U Ducanu u bloku 37 imaju neke Nemacke no name slatkise po Nemackim cenama (2 do 3 puta jeftinije nego domaci ekvivalent). Nisu losi.
September 1, 2025Sep 1 U Maxiju redovne cene. Kapiram da je isto i kod ostalih. Zalicemo za vremenom visokih marzi..
September 1, 2025Sep 1 12 minutes ago, Jimmy Kowalski said:U Maxiju redovne cene. Kapiram da je isto i kod ostalih.Zalicemo za vremenom visokih marzi..Sipak mere
September 1, 2025Sep 1 Ko bi reko a.k.a. Tose nisam nado Jedina svrha ovih mera je marketinška za raju koja i ne kupuje po Maxiju, Univeru i inim.
September 1, 2025Sep 1 Mali se ne bi slozio s tobom„Došao sam u Maxi, kupio sam 25 proizvoda iz 23 kategorije koje su predmet uredbe o ograničenju marži. Dobio sam račun 4.992 dinara, vama je poznat od prošle nedelje. Danas sam rešio da dođem oko 7h u isti Maxi, kupio iste proizvode i danas je račun 4.247,8 dinara“, izjavio je Siniša Mali.
September 1, 2025Sep 1 Kod mene u selu ima jedna radnja ,mala sa dva radnika po smeni,oni su godinama povoljniji od svih Maxija i Univera,nema veliki izbor ,ali dovoljno za prosecno domacinstvo,za slavu ima sve osim pecenja ,Dis na primer ima proizvode na akciji ide reklama na tv a ovamo je jeftinije ...i razbijaju se od posla....toliko o tome da ne moze jeftinije
September 1, 2025Sep 1 Lidl, Dis i Aman koliko vidim imaju u svojim katalozima popuste koji važe i početkom septembra, nisu se zaustavili 31.8. kao alavi lopovi iz Maxija i Idee.https://monitorpotrosackakorpa.nms.rs/ Edited September 1, 2025Sep 1 by vememah
September 1, 2025Sep 1 A zbog čega Onaj u prvi plan uglavnom gura proizvode iz DIS-A, svaki put kad priča o sniženju? Jel DIS nekako skopčan sa ovim režimom?
September 1, 2025Sep 1 2 hours ago, vememah said:Lidl, Dis i Aman koliko vidim imaju u svojim katalozima popuste koji važe i početkom septembra, nisu se zaustavili 31.8. kao alavi lopovi iz Maxija i Idee.https://monitorpotrosackakorpa.nms.rs/Lidl nema katalog za hranu za sledeću nedelju tj. od četvrtka 4.9 Mislim da se od kad su došli nikad nije desilo da nije izašao u nedelju veče. Za alat je izašao.
September 1, 2025Sep 1 https://www.ozonpress.net/ekonomija/nece-biti-pada-cena-trgovinski-lanci-vec-nasli-nacin-da-zaobidju-ogranicenje-marzi/Can confirm da Delez radi ovo, od petka sam komentarisao nekoliko ovakvih njihovih aneksa.
Create an account or sign in to comment