Jump to content
IGNORED

ima, al za manje para: recesivni topik!


gospa buba

Recommended Posts

To je taj Padina-momenat, vruć jogurt i mlečni prozivodi, što trošiti struju ma frižider

 

22 minutes ago, Midžeta said:

paneli sto su popucali sa prvom kisom koji su prekrivali ostatak enterijera rahmetli marketa padina

 

Da, one lajsne i neki kablovi što vise....daju poseban šmek, mmm.....

A te ploče su kao u ambulanti, gde čuješ kad neko na prvom spratu pušta vodu u klonji 🌻

 

Imao je i TSV market, tu je bilo nekih šlj pelena koje sam kupovala za klinca dok sam bila nezaposlena 

Ima i malicija tušgel za 100 dindži

Mislim, TSV je u odnosu na Aman hirurška sala, sterilno sve

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

niste vi bili u veneri, aman je rewe za veneru

Šta je venera, bog ti pomogo :unsure:

  • +1 1
Link to comment

Ali nekadašnja Padina sa mirisom natrulog mesa, kao da su lešine komadali tačno tamo iza pulta.

 

A tek predulaz sa gajbama gnjecavog voća i povrća, rinfuz robom iz koje bazdi na ustajalost, a pored vrata pečeni pilići u loju od prije Svetog Petra rođendana. 

 

Proteini i bjelančevine u izvornoj formi.

 

 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

neki str-ovi, ima jedan u bloku

baš me rastuži svaki put kad odem tamo

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Market Padina je bio najjaci market, moglo je da se nadje AAA SVE, bukvalno, od osiguraca preko ritter sporta bukv svih o.O (i dan danas nigde nisam videla veci izbor,cak ni u fensi maxijima ala onaj u Galeriji), bio je megabedak kad su se zatvori, najjace rolovano meso za NG je bilo odatle jos su ga i pekli tamo, bless

 

I ona pijaca je bila dojajana, svega je bilo  uvek

 

@Svemir Zeka

 

Da, kablovi daju poseban smek i onaj budjavi stub izmedju frizidera sa picem i rafa sa grickalicama, tu zakucava, a preko puta one metalne kutije sa gomilom sranja koje niko ne kupuje niti pipa :lol:

 

I najdno/najpadina momenat je u  vidu one kao igra kutije sa igrackama, sto platis da izvlacis, a one igrace kao da su izvukli iz kontisa sve do jedne, ja kad god to vidim bude kao well slay a bit :lol:

Edited by Midžeta
  • Haha 5
Link to comment
47 minutes ago, Midžeta said:

u tom maxiju na Vidikovcu

aman bre, Aman! i mogu samo da kažem da je Zeka bila vrlo blagonaklona u opisu. ja kad sam prvi put ušao u... to zamalo nisam momentalno peglu bacio.

  • Haha 4
Link to comment

Treba da napravimo kao turu, tres-raspad marketi Beograda, radni naziv Aman-tura :D

 

Ima i u Jablanickoj jedan raspali mini-market, neki nonejm, to je je isto otuzno, jedan prekoputa Vera u Zarkovu i cuvana Jagoda u Radnickoj, mada Jagoda ima najjacu klimu

  • Haha 2
Link to comment
Just now, aram said:

aman bre, Aman! i mogu samo da kažem da je Zeka bila vrlo blagonaklona u opisu. ja kad sam prvi put ušao u... to zamalo nisam momentalno peglu bacio.

 

De ispravite mi to, istekao mi edit :D

 

sad moram i ja da idem u taj Aman, ne vredi, tacno cu da potegnen do Vidikovca da vidim i to cudo i da prenesem utiske :lol:

  • Haha 1
Link to comment

Da, skontala sam na šta me taj Aman podseća....na Černobil! 

Neko u momentu napustio, ostalo dokusurili preostali rafioaktivni pacovi....

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, Midžeta said:

De ispravite mi to, istekao mi edit :D

t_aman posla, pa da i moj kvot moram da prepravljam a baš je dobra fora aman bre ženo :lolol:

  • Wub 1
Link to comment
Just now, aram said:

t_aman posla, pa da i moj kvot moram da prepravljam a baš je dobra fora aman bre ženo :lolol:

 

:lol:

 

Nista ocekujte ovih dana moj izvestaj kako sam se provela u Amanu na Vidikovcu :lol:

 

 

Jao znate sta je jos raspad, fakin Dionis ili kako moja majka kaze budika, a moja bff dubika :lol:na Padini, u "centru" to je 1 jaka radnja, bilo je jos jaca kad su bili razdvojeni prodavnica i diskont pa je rahmetli Pampur maskota Padine drzao govore na klupi kad se napije u "whos with me" stilu 

Link to comment
7 minutes ago, aram said:

aman bre, Aman! i mogu samo da kažem da je Zeka bila vrlo blagonaklona u opisu. ja kad sam prvi put ušao u... to zamalo nisam momentalno peglu bacio.

 

Ja sam se 2x otrovala njihovim suhomesnatim na meru. Prvi put sam ja kupila neku pečenicu, drugi put degustirala nešto u gostima. 

  • Tužno 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...