Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Bilo je i za očekivati, jako igra ovaj Carlos. Zatvorio je Cicija bukvalno u Alkatraz i omogućio mu je da se eto prvi olakša u WC-u da ne mora trpeti pred kamerama i mikrofonom.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, mlatko said:

Bilo je i za očekivati, jako igra ovaj Carlos. Zatvorio je Cicija bukvalno u Alkatraz i omogućio mu je da se eto prvi olakša u WC-u da ne mora trpeti pred kamerama i mikrofonom.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Rano je jos za Alkaraza ali mirise da ce biti ekstra igrac. Ovakve pobede samo ce da mu ubrzaju put do nekog finog mesta na listi i podignu samopouzdanje dugorocno ali me ne bi iznenadilo da ispadne vec u sledecem mecu.

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

Baba sera nije bio pretnja na ovom turniru ali svakako jeste za year end no.1 tako da je ovo sjajna vest

 

Taj je rekord spakovan, mislim da Novak vise uopste ne razmislja o tome. Jeste da Stefi ima tih 377 nedelja ali objektivno zenski i muski tenis nisu isti sport.

Link to comment
 
Rano je jos za Alkaraza ali mirise da ce biti ekstra igrac. Ovakve pobede samo ce da mu ubrzaju put do nekog finog mesta na listi i podignu samopouzdanje dugorocno ali me ne bi iznenadilo da ispadne vec u sledecem mecu.
Na žalost, tako je. Na Ducijevu žalost

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

Taj je rekord spakovan, mislim da Novak vise uopste ne razmislja o tome. Jeste da Stefi ima tih 377 nedelja ali objektivno zenski i muski tenis nisu isti sport.

 

Trenutno on i Sampras imaju po 6, bilo bi lepo da sam ima 7 :)

  • +1 2
Link to comment

Bilo je ovakvih mnogo, mlada si, očekivanja od tebe su nula, samim tim i pritisak, opustiš se i šamaraš. No, kada se situacija obrne, a za Alcazara se obrće as we speak, tu se vidi ko ima cojones, a ko otpada i često zaglavi na tom stadijumu. 

U ovom momentu bukvalno su iste šanse da bude 5 godina no 1 i da ne uđe nikad u tipa top 5.

Link to comment

Jel gledo neko ovu mukicu Osaku na konf za štampu? Bukvalno se raspala na sastavne delove. Pred kamerama samu sebe pita gde sam ja krenula i zašto tamo idem kad mi dolazak na cilj ne čini zadovoljstvo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...