Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Nesto mi ovaj USO sa nikad dosadnijim mecevima u obe konkurencije, sve nesto mnjah.
Marej-Cici je sve osim dosadnog meč(up)a... jesi gledao? Drugo kolo kako-tako, Karatsev je uspeo da preokrene sa 2:0 i spase 2 meč lopte... Inače hrvati zlatni sa OI i osvajači W ispali odma... Wta neću da komentarišem... osim da su Krunić/Stojanović prošle dalje.
Sepi [emoji106]
Legenda, jedino na USO od GS turnira nije igrao u 4. kolu. Životnu priliku u 37. godini ima protiv Otte-a

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment

Lažem, pratim Emmu [emoji813]



Nadam se da će se brzo probiti do top20

4:1 Nole zasad fokusiran, vreme mirno uz umereni vetar... publika sarađuje, dok se Griek ne opusti :fantom: odo spavam

b9be59c7aef578822243b3e219bc400c.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Dozvoliti deset minuta pauze između setova, pa ako hoće da kenja, piša, tušira se, meditira, radi pilates, snima reklamu...šta god hoće. Ako na isteku desetog minuta nije spreman za servis, gem protivniku. Svaki minut zakašnjenja, gem protivniku. Vrlo jednostavno rešenje.  

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Jebi ga, ovaj novi push u popularnosti tenisa koji su donela Tri Amigosa doneo je i neke sporedne efekte u tranziciji izmedju dzentlmenskog i kompetitivnog aspekta tog sporta. Tenis je, naravno, uvek imao tu kompetitivnu dimenziju ali je u njemu, takodje uvek, vazilo da se neke stvari ne rade i postojalo je more nepisanih pravila kojih su se igraci mahom pridrzavali. Mislim, cak je i mladi Agasi svojevremeno dolazio u kompletno beloj opremi na Vimbldon, to se nikad nije dovodilo u pitanje. Oni koji su krsili pravila bili su specijalni karakteri, mnogi su cak i svesno preterivali da bi odrzali svoj imidz loseg momka. Medjutim, retko, retko se desavalo da bi odstupanje od tih nepisanih pravila bilo usmereno prema protivniku kao deo misaonih igrica ciji je smisao da se on izbaci iz ritma. Bilo je i toga ali veoma retko.

 

Medjutim, ova opsesija brojkama i rekordima koja je zahvatila tenisku javnost u poslednje vreme vremenom ce dovesti i do toga da ce igraci novih generacija cesce krsiti nepisana pravila kako bi sebi povecali sanse da dobiju mec i maksimalno natezati i zloupotrebljavati ono sto im kao mogucnost daju propisana pravila. Mislim da je to neminovno.

  • +1 2
Link to comment
Dozvoliti deset minuta pauze između setova, pa ako hoće da kenja, piša, tušira se, meditira, radi pilates, snima reklamu...šta god hoće. Ako na isteku desetog minuta nije spreman za servis, gem protivniku. Svaki minut zakašnjenja, gem protivniku. Vrlo jednostavno rešenje.  
5min, 10 je previše


Link to comment

Može i 10 minuta, ali nek tu pored klonje stave jedan od onih blokatora GSM signala kakvi se koriste na većim ispitima na fakultetima godinama.

Kad brat ili sestra krenu na zahod, uključi se sprava i nek unutra rade šta hoće u dozvoljenom im vremenu.

Link to comment
42 minutes ago, Max Morlock said:

od onih blokatora GSM signala kakvi se koriste na većim ispitima na fakultetima godinama.


?

 

Daj prosvetli me neapdejtovanu, molim te, sta je to tacno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...