Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

Novakova taktika je da drži Nišikorija što duže na terenu, očigledno je da se Kei več sad umorio, Što duže budu igrali, veće su šanse da Novak proigra, a Kei crkne.

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, Mos said:

 

Da li moze da udje na stadion nevakcinisana? 

Na USO aplikaciji danas iskače pop up u kome piše da ne može. Doduše preleteo sam samo, možda je 3G kao u DE i AT, a ona je preležala. Možda i za nju ne važe pravila kao za obične gledaoce nego nešto kao za igrače.

 

Edit: a mozda i jeste vakcinisana, teoretski je moguće :D

Edited by Heaviside
Link to comment
24 minutes ago, Arkadija said:

Novakova taktika je da drži Nišikorija što duže na terenu, očigledno je da se Kei več sad umorio, Što duže budu igrali, veće su šanse da Novak proigra, a Kei crkne.

Zanimljivo :D

Link to comment
Od 40:0 do brejka... isuse.gif

Sent.


Igra bolje na servis Keija, plan je da Zverev počne oko ponoći pa da u ponedeljak igra popodne. TB u 5. setu ne gledam

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Ma dobro, kapiram da kontroliše mučenog Keija, samo me nervira kad gubi svoje servise smile.png

Sent.


Naravno da kontrolise, prosto fale mu mecevi, plus lagano dize i dozira to je njegov stil, i plus on prosto mora i da da se "muci" da bi dosao do max. Posto Kei voli da pegla do besvesti i precesto u pet setova igra, sto pre da ovo zavrsi, vec je dovoljno na terenu, a moze.
Link to comment

Idemo Nole. Još jean gem i kraj!

 

Napokon gledam jedan meč na US Openu gde publika nije protiv njega. Šta više, deluje mi da malo više navijaju za njega. Lepo. :)

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...