Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, Tsai said:

ispali i struff i gofan i de minaur, beretini rovit i povredjen, znaci kljako do SF ima autoput sad jbt

 

Polako. Autoput do SF je popločan najboljim brdima iz Grdeličke klisure koje odronjava Đilas.

 

Or something like that.

  • Haha 6
Link to comment
24 minutes ago, Tsai said:

ispali i struff i gofan i de minaur, beretini rovit i povredjen, znaci kljako do SF ima autoput sad jbt

+ Cechinato izgubio od mladjanog Amera Swajde koji ide sad ns Sinnera

Severnoamerikanci fino prosli u prvom kolu zahvaljujuci i odlicnoj prolaznosti WC (5 od 8) pa ih ima cinimse 12

Inace Italijani su svi na Noletovoj strani (tj. polovini :whistle:), Seppi i Berettini na Noletovoj 1/4 a Sinner i Musetti kod Zvereva

10 minutes ago, Mos said:

Era Zvereva!

I njegovih (ljubavnih) afera, ne verujem da ga to ne poremecuje

15 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Polako. Autoput do SF je popločan najboljim brdima iz Grdeličke klisure koje odronjava Đilas.

 

Or something like that.

Samo nek brda lice na piramide i dobro je :inn:

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Ima i u F1 ljudi koji bi pre da Hamilton pogine nego da obori Schumija, ja znam nekoliko :isuse:

Ono malo što pogledam taj sport (5 minuta po trci), zaključila sam da dvojac koji komentariše, mrzi Hamiltona ko da im je ubio nekoga.

Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Ono malo što pogledam taj sport (5 minuta po trci), zaključila sam da dvojac koji komentariše, mrzi Hamiltona ko da im je ubio nekoga.

 

Ako je jedan od njih Erceg a kontam da jeste, čovek je (po meni) ubedljivo najbolji sportski komentator kod nas pa i šire, i ekstremno je profesionalan, a pošto ga i lično znam, sve te priče su neosnovane, tako mu kenjaju i za Markeza, pa Rossija... Koga pohvali, sledi optužba, tako to ide... A njemu omiljeni motogp vozač Stoner... 

Link to comment

Objavila je upravo da se povlači zbog virusnog oboljenja nevezanog za kovid. Malo nategnuto, ali 'ajde. Šteta u svakom slučaju, Osaka praktično nije igrala mesecima, bilo bi zanimljivo videti šta Olga može protiv nje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...