Jump to content
IGNORED

US Open (za) 21 - poslednje poglavlje…


Ros

Recommended Posts

7 hours ago, Mil@n said:

 

Uvek ću da branim komšu iz prizemlja, em je jedan neverovatno fin momak u svakom aspektu, em jer je dečko bio 23. na svetu. Alo ljudi. Ostavite dečka na miru, ja sam ubeđen da je postizao rezultate iznad svog maksimuma na posvećenost od malih nogu i trening, dečko jednostavno nije toliki talenat, pomirite se. 

 

Apsolutno podržavam. Imao sam nedavno priliku da upoznam Ducija. Ja ne pamtim kad sam sreo prijatniju i ljubazniju osobu od njega. 

Link to comment
 
Uvek ću da branim komšu iz prizemlja, em je jedan neverovatno fin momak u svakom aspektu, em jer je dečko bio 23. na svetu. Alo ljudi. Ostavite dečka na miru, ja sam ubeđen da je postizao rezultate iznad svog maksimuma na posvećenost od malih nogu i trening, dečko jednostavno nije toliki talenat, pomirite se. 
Treba da ga spremate na onom rostilju iz Sane ili kako se vec zove restoran, hamburgerija... mene drug vodio neki dan kad smo se vracali iz BG, posle onog rostilja sam mogao dobiti Djokovica levom rukom vezanih ociju.

Inace, mislim da Krajinovic i on nisu za poredjenje, Filip zna ali je kesa a Duci nije taj kalibar, jednostavno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Treba da ga spremate na onom rostilju iz Sane ili kako se vec zove restoran, hamburgerija... mene drug vodio neki dan kad smo se vracali iz BG, posle onog rostilja sam mogao dobiti Djokovica levom rukom vezanih ociju.

Inace, mislim da Krajinovic i on nisu za poredjenje, Filip zna ali je kesa a Duci nije taj kalibar, jednostavno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Što se nisi javio, 100m sam odande. :)

Inače ja tu Sanu izbegavam, mnogo luka, teška mnogo hrana, ubi me stomak kad god jedem tamo I to tako godinama

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Što se nisi javio, 100m sam odande. :)

Inače ja tu Sanu izbegavam, mnogo luka, teška mnogo hrana, ubi me stomak kad god jedem tamo I to tako godinama

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

Ubija ti stomak ali ipak jedes godinama. Sreca sto izbegavas, da ne izbegavas bilo bi zajebano. No, imam resenje za tebe.

 

PROBIOTIC FORTE KAPSULE 10k - AU Jugofarm

Link to comment
39 minutes ago, harper said:

 

Ubija ti stomak ali ipak jedes godinama. Sreca sto izbegavas, da ne izbegavas bilo bi zajebano. No, imam resenje za tebe.

 

PROBIOTIC FORTE KAPSULE 10k - AU Jugofarm

 

Godinama u smislu da pojedem jednom godišnje kad se prezasitim svega okolo, tu radim, pa sam osuđen na junk oko sebe. 

U poslednjih 5 godina sam jeo tamo bukvalno 5 puta. To sam napomenuo da se izbegnu dileme "loša serija" ili loš komad svinje, uzorak je napravljen na dovoljno vremena i mesa. :cool:

Link to comment
50 minutes ago, Mil@n said:

 

Godinama u smislu da pojedem jednom godišnje kad se prezasitim svega okolo, tu radim, pa sam osuđen na junk oko sebe. 

U poslednjih 5 godina sam jeo tamo bukvalno 5 puta. To sam napomenuo da se izbegnu dileme "loša serija" ili loš komad svinje, uzorak je napravljen na dovoljno vremena i mesa. :cool:

 

Ma, jedi sta hoces, zajebavam se.:D Covek je predvidljiva zivotinja, radi ono za sta unapred zna da mu skodi a posle kuka, prenemaze se i zaklinje da nece nikad vise. Do sledece prilike. Jedan guilty pleasure manje ili vise ne pravi razliku.

Link to comment

tako moj zet. zivi covek u Svedskoj i ima netoleranciju na laktozu. jede neko sojino mleko, ko zna... elem, sve je to OK dok ne dodje u Srbiju. onda mora na burek sa sirom, sta ces... i zna sta ce mu bude, i sve place i jede :lol: a kad pojede prvi, onda zna da mu svejedno, pa ponese ostatak tepsije da smlati dok muke ne krenu :lol: 

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment

Čitam da je neko brojao toalet pauze i da ih je Timeabusipas imao u poslednjih deset mečeva (12) koliko Novak ukupno od 2013.

Edited by eumeswil
Link to comment
Čujem da ima novi nadimak - Shittypas... A jel neko brojao vreme u klonji, ne samo broj odlazaka..?

Sent.


7:30*12=satipo™

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Skori istovremeno su izjednačili na 1:1, Moutet protiv Berettinija ali i Seppi protiv Hurkacza. Race za WTF se rešava ovih dana, Ruud je ispao ali skoro je siguran 7. ili 8. ako ga Hurkacz prestigne. Sinner ima nadam se šanse da prestigne Poljaka...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...