Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

Nisam skoro video da neki golman ima toliko srece, kao sto je imao ovaj Augsburga danas. Svaki sut je isao bukvalno u njega (5 zicera minimum). Onaj ponisten gol na 1-1 ne kapiram; protivnicki igraci su mu dodali loptu.

Edited by Miljenko
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Kakve veze to ima, jel Augsburg nesto gresan da im jebes mater?¿ Bzvz bas.


Na Bundes Liga temi smo, čoveče, pišemo o fudbalu za tvoje sentimente prema gradu nemam komentar. 
 

Ne učitavaj :thumbsup:

Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Na Bundes Liga temi smo, čoveče, pišemo o fudbalu za tvoje sentimente prema gradu nemam komentar. 
 

Ne učitavaj :thumbsup:

OK onda samo sportski, zelim Eliti da ispadne iz Bundes lige :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

OK onda samo sportski, zelim Eliti da ispadne iz Bundes lige :)


Zbog mog komentara današnjeg meča i sramnog valjanja igrača Ausgburga?! 
 

Upravo je to ostrašćenost, nisi ni gledao tekmu. A prilično sam siguran da ne bi znao da nabrojiš 3 igrača oba tima. Al ajde što da malo ne flejmuješ.

Link to comment
Just now, John Coltrane said:


Zbog mog komentara današnjeg meča i sramnog valjanja igrača Ausgburga?! 
 

Upravo je to ostrašćenost, nisi ni gledao tekmu. A prilično sam siguran da ne bi znao da nabrojiš 3 igrača oba tima. Al ajde što da malo ne flejmuješ.

E ajde prekini, da ne odemo u druge vode :) prijateljski sam objasnio zasto se radujem pobedi Augsburga, s obzirom da sam video ljutiti smajli, nista ne uvazavas - nikakvu dalju informaciju neces dobiti.

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

E ajde prekini, da ne odemo u druge vode :) prijateljski sam objasnio zasto se radujem pobedi Augsburga, s obzirom da sam video ljutiti smajli, nista ne uvazavas - nikakvu dalju informaciju neces dobiti.


Koje “druge vode”? 
 

Opet ponavljam da sam komentarisao fudbalski aspekt. Uostalom vidi šta je Miljenko napisao, možda ti bude jasnije.

  • -1 2
Link to comment
10 minutes ago, Miljenko said:

Ja nisam navijac Levera, no ovo je bilo nesto sto se retko vidja. Kao da je golman imao magnet; verujem da bih i ja iz onih sansi zabio makar 2 komada.

 

I zbog toga su zaslužili da "se jebu materi" i da se nekom "zgade za ceo život"? Jebeš ga, mene tičer banovo kad sam napisao za repstaciju Švajcarske da je smrdljiva #samokažem :sleep:

Link to comment

e jesi seronja bandoglavi i pasivno agresivni. ne verujem prosto koliko ste svi to preuzeli kao normalan obrazac ponašanja, jebo vas vučić.

a šta je problem reći "ok, možda sam preterao, izvinite"? neće ti kruna s glave pasti.


 

Link to comment
1 hour ago, aram said:

e jesi seronja bandoglavi i pasivno agresivni. ne verujem prosto koliko ste svi to preuzeli kao normalan obrazac ponašanja, jebo vas vučić.

a šta je problem reći "ok, možda sam preterao, izvinite"? neće ti kruna s glave pasti.


 

Nebitno, makar ostao da pricam s tobom i jos sakom ljudi, meni OK. Nemam prroblem ako neko ne vlada logickim rasudjivanjem ili mu fali obrazovanje, ali kad zataji vaspitanje i pristojnost, precrtas i voila!

Link to comment
10 hours ago, aram said:

e jesi seronja bandoglavi i pasivno agresivni. ne verujem prosto koliko ste svi to preuzeli kao normalan obrazac ponašanja, jebo vas vučić.

a šta je problem reći "ok, možda sam preterao, izvinite"? neće ti kruna s glave pasti.
 

 

Ako čitaš šta pišem možeš redovno naći moja izvinjenja za psovanje ili preterivanje zbog pisanja u afektu. I to se nije desilo jednom, bez obzira na temu (bila sportska ili ne)...

 

Ne znam čime sam zaslužio ove uvrede od tebe, sa sve učitavanjem AV ? Zato što se nisam izvinio Lanči jer sam opsovao fudbalere Augsburga?! Kako da ne...

Ova tema i služi, u 90% slučajeva, da ljudi pogledaju rezultat na LS i onda napišu "Lažna Elita :lolol:" ili "Pati Vestfalio" . Čast izuzecima. Na prste jedne ruke možeš pročitati kvalitetan post (Strahan, Pasha,...)

 

Ponavljam- na temi o fudbalu komentarisao sam isključivo i samo fudbal u tih 100min koliko se igrao meč. Nijednog trenutka nisam uvredio, niti imao nameru da uvredim, grad Augsburg niti stanovnike istog. Na tu priču, o gradu, se nakačio Lanča i prokomentarisao moju reakciju angry smajlija, što je sasvim normalno posle onakvog rezultata. 

 

Uostalom imate IL pa čitajte koga hoćete.

 

 

Link to comment

Samo za istinske ljubitelje,

 

20220813-121939.jpg

 

Inace u regio vozu iz Nirnberga prema prestonici buljuk Bajernovih navijaca...juce sam imao zanimljiv susret u Hamburgu sa navijacima Braunsvjga koji su se vracali kucama iz Kila a pevaju protiv Hanze iz Rostoka...

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...