Jump to content
IGNORED

Bundes liga i ostale ober lige, sve sezone


renne

Recommended Posts

Dortmund skroz bezopasan. Modeste na nivou Pavkova u par situacija, u prvom poluvremenu. Tja, da nisu mogli naci iole upotrebljivog spica.

Ipak poravnanje, mada ne menja mnogo sto se neubedljivosti tice. Freiburg je mogao napraviti solidnu prednost u zavrsnici prvog poluvremena.

Link to comment
14 minutes ago, John Coltrane said:

Frajburg odličan, BVB baš nema sreće sa napadačima za Adejemija su rekli da nije ozbiljna povreda ali večeras nije ni na klupi. Modeste ništa specijalno, ne znam što ne uvede Mukokua?


Jbg, Frajburg se sam ubio. 

Link to comment

Niču hejteri ko pečurke posle kiše :dry:

 

Ono što je Kobel branio u prvoj nije ni 5% onoga što je Gikevic branio danas - bukvalno je onim delom šorca izmedju nogu zaustavio šut Šika sa metar razdaljine.

Momentum i napadi u talasima su ubijeni jednim krajnje govnarskim potezom Udokaia koji je folirao povredu na ivici gol aut linije. Iranac Azmun je prišao da ukaže sudiji da može da pomeri bukvalno stopalo (koje je jedini deo tela u terenu) i da Lever izvede korner. Umalo da izbije tuča, a iz gurkanja jedino je Iranac fasovao žuti i nabio dodatnu nervozu sebi i saigračima.


Užas šta su u drugom sve promašili umesto 1:2 trebalo je biti 4:1 za Lever.


Virc je počeo lagane treninge pre par nedelja, procene su 2023. a najludji optimisti ga vide u decembru u Kataru. Bez njega fali kreacije kroz sredinu, još kad počne LŠ biće ovo duuugačka sezona.

Link to comment
Just now, Lancia said:

@John Coltrane to je moj klub jos dok su bili ispod Cvajte, a i proveo sam dosta vremena tamo, prelep grad, sa dugom istorijom, ako ne i najstariji u Dojclandu.

 

Pardonmajfrenč al nek se jebu materi. Danas su mi se zgadili za ceo život.

 

A bili su simpa kad su tukli FKP :whistle:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...