Jump to content
IGNORED

Leo Messi: FCB->PSG & GOAT race


Mindaugas Žukauskas

Recommended Posts

Ja sam ocekivao da ce od Kutinja nesto biti u Barsi, no cini se da je sam sebi nametnuo preveliki pritisak. Ima tu losijih igraca od njega, plus je odlican tehnicar. Stalno mu je izmicalo, kada treba da zavrsava sam akciju, a kada da asistira. Nemoguce da u Liverpulu bude jedan od glavnih igraca, a ovamo meh.

 

Klub se sam zakopao sa onolikim ugovorima. Da je u pitanju samo Messi I jos par igraca, ne bi bio poseban problem.

Link to comment

Najgori fanovi u istoriji sporta. Taj nivo sektastva i nepostovanja prema svim ostalim saigracima i fudbalskim velicinama je nepodnosljiv.

Edited by Meazza
Link to comment

Ti nisi svestan sta sve tu ima. Cega sam se nagledao u toj emisiji, mila majko. Tipa jedan bivsi argentinski golman izrazi misljenje da za njega, uz duzno postovanje, Mesi nije najbolji svih vremena, a sagovornik Spanac udje isto u ovakav amok i krene da se dere na njega da treba da ga je sramota, da ne zna nista o fudbalu, da treba da se stidi sto je Argentinac i da Argentina ne zasluzuje Mesija. U Argentini je jos gore, novinari su gubili poslove ako se izraze negativno o Mesiju i ako kazu da je za njih bolji Ronaldo, a dobijaju i pretnje smrcu. Svako ko ga kritikuje je hejter, za svaki neuspeh su krivi saigraci, za svaki timski uspeh je jedino on zasluzan. Prave se kampanje po youtube u kojima se sire najgluplje lazi o bivsim velikim fudbalerima da bi im se umanjila velicina i da bi ispalo da je Mesi van bilo kakve debate. Nikad nisam cuo za gore navijace, ovo sa Grizmanom je potpuno ocekivano od njih.

  • +1 2
Link to comment

Sve je bedniji iz dana u dan. Bar da je otišao kod Pepija, iako je i taj arapski bunar plastika, ali ovo što ide u ligu koja je za klasu ispod španske i engleske je new low. Neverovatno koliko je željan para i igranja na sigurno.

Edited by napadaj
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, levi said:

pa ne ide se u 35 god na viši nivo

 

i ovo ne razumem za šta će mu u životu, umesto da je lepo otišao u MLS ili u penziju

 

Mislis, umesto da uopste nije ni otisao iz Barselone s obzirom na to da je ove sezone dao 30 golova u Spaniji? Ovako mu samo otpada argument da u karijeri nije hteo da prelazi na tezi nivo jer je zeleo da bude veran Barseloni. Na kraju se ispostavilo da je samo hteo najvecu platu na svetu, ligu gde moze da trpa 40+ golova godisnje i najbolje saigrace na svetu. Cim mu nisu obezbedili najbolje saigrace na svetu (nakon prodaje Neimara i penzionisanja Xavija i Inieste) krenuo je da cmizdri kako mu treba "pobednicki projekat" i kako je nesrecan sa ovakvom upravom i da preti odlaskom. 

  • +1 5
Link to comment
  • Redoran changed the title to Leo Messi: FCB->PSG & GOAT race

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...