Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

6 minutes ago, 189- said:

ako neki igrac nije osakatio igraca chelsea onda nije mesar?

On 8.5.2022. at 14:46, 189- said:

prljavo djubre koji ovo radi na svakoj utakmici i nikada ne bude adekvatno kaznjen.

 

S obzirom da to radi na svakoj utakmici kako kažeš, a protiv Čelsija je ove sezone igrao TRI puta, siguran sam da ćeš moći da mi navedeš neki primer. Makar jedan, za početak.

 

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

ne kaže se džabe slab ko copijev spin :sad:

 

Opet koristiš izraze koje si negde pročitao, a kojima ne znaš značenje :dry:

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, 189- said:

idi u kurac :laugh:

 

ok, tako sam i mislio, opet si izneo neku praznu tvrdnju samo zato što ne umeš bolje i što moraš da izbaciš žuč :fantom:

ništa, podržavam ventiliranje, koliko god ispadao neozbiljan 

  • Hvala 1
Link to comment

Izvinjavam se što prekidam ovo simpatično druženje, ali navodno je "Riža" dobio ponudu od WHU 8 godina.... 200K Funti Rahima sedmično.  Nisam poneo šiber sa sobom ali onako provizorno, 52 nedelje pa puta osam godina pa puta 200 hiljada funti...Sumnjam da i Patrik Mahomes toliko zarađuje. 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Sad mi Hackett odgovara na Tnjiteru™ da Moss mijenja izvjesnog Adama Wattsa u kancelarijama PGMO. :lol:  Lik građen k'o jebeni Humpty Dumpty nakon godina nekompetentnog suđenja u najjačoj ligi svijeta dobiva konačnu nagradu za svoj rad. :D

 

Ne znam šta će mu PGMOL desk job, čovek ima svoju prodavnicu ploča, razmenjuje sa drugim kolekcionarima, organizuje mladim muzičarima promocije... dosta je valjda bilo fudbala.

 

Link to comment
31 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Izvinjavam se što prekidam ovo simpatično druženje, ali navodno je "Riža" dobio ponudu od WHU 8 godina.... 200K Funti Rahima sedmično.  Nisam poneo šiber sa sobom ali onako provizorno, 52 nedelje pa puta osam godina pa puta 200 hiljada funti...Sumnjam da i Patrik Mahomes toliko zarađuje. 

 

Lako je Amerikancima, ovima to sve skreše dežurni poreznik kraljice babe :cry:

 

Ko je ono odbio da dođe u Englesku kad je čuo koliki su porezi, beše Gatuzo?

Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam šta će mu PGMOL desk job, čovek ima svoju prodavnicu ploča, razmenjuje sa drugim kolekcionarima, organizuje mladim muzičarima promocije... dosta je valjda bilo fudbala.

 

 

Ako je i u tom poslu kao što je u sudijskom, jadni ti mladi muzičari kojima pomaže. Verovatno su ko u onom vicu "Nemoj mi Mujo očiju ti više pomagat". 

Link to comment
23 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ko je ono odbio da dođe u Englesku kad je čuo koliki su porezi, beše Gatuzo?

 

Gatuzo je rani deo karijere bio u Rendzersima, sumnjam da nije znao za poreski sistem UK. Neko drugi je u pitanju.

 

 

56 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Izvinjavam se što prekidam ovo simpatično druženje, ali navodno je "Riža" dobio ponudu od WHU 8 godina.... 200K Funti Rahima sedmično.  Nisam poneo šiber sa sobom ali onako provizorno, 52 nedelje pa puta osam godina pa puta 200 hiljada funti...Sumnjam da i Patrik Mahomes toliko zarađuje. 

 

Sa strane WHU mi se svidja ovaj potez jer pokusavaju da se odbrane od grabljivica na neki nacin koji im je dostupan. Za njega, pa, staro dobro kockanje na svoju karijeru, ako mu krene uzlaznom putanjom za 3-4 godine moze da potpise novi ugovor i za dosta vise od ovoga, plus onaj cuveni bonus. Ako krene da stagnira, zaradice manje, no opet ako obrt novca u fudbalu poraste zbog sheika i rasta prihoda, inflacije, onda i kao osrednji igrac mozda bude na kraju na nuli. Bas zaebana rabota, voleo bih da ja imam takve dileme.

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, goofs said:

Gatuzo je rani deo karijere bio u Rendzersima, sumnjam da nije znao za poreski sistem UK. Neko drugi je u pitanju.

 

U pravu si, ali čini mi se da je jedan od kandidata koje je Tottenham opipavao posle Specijalnog, pre nego što su se odlučili da daju Nunu Svetom Duhu kormilo na par meseci.

Link to comment
31 minutes ago, 189- said:

bice lud ako potpise taj ugovor. nek pita drugara kanea kako je on prosao sa svojim sestogodisnjim ugovorom.

Mozda ako mu daju usmeno obecanje, dzentlmenski dogovor..

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...