Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Diaz vezbao za Real, pao jedno 35 puta. Pola doduše bili faulovi. Fabinjo 'teo da igra al ga Klop nije pustio. Ovo večeras bilo teško smaranje. Ko što rekoh ranije i dalje ne znam šta Stivi igra. A Klop hteo lagano. Zamalo.

Link to comment

Samo se nadam da su bili "mislima na Vembliju", jer ne postoji drugo opravdanje za onakvu igru. Neko će reći, odigrali taman koliko treba ali ovo je bilo i ispod toga.

 

Fabinjo I Hope Please GIF

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

Sta je bilo sa Fabinjom?

 

neka povreda zadnje lože, izgledalo je prvobitno da ga preventivno vadi ali još uvek se ne zna ozbiljnost... Klop je rekao da je Fabinjo "pozitivan po tom pitanju ali da ne zna šta to znači". 

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Weenie Pooh said:

Mogao bi da odmori jedno tri nedelje.

Fabinho ako se oporavi za Real, da se šutiramo u dupe od sreće.


Ko bi inače lomio noge umesto njega? Možda neki od klinaca?

Link to comment

@John Coltrane Umesto Fabinja? Verovatno mučeni Keita, mada tu su i Milner, Curtis Jones, rahmetli Ox-Chamberlain... Od klinaca mogu Harvey Elliott za ofanzivnije varijante i Tyler Morton za defanzivnije (ali ni jedan ni drugi nisu zreli ni za finale FA kupa, kamoli CL.)

Link to comment
40 minutes ago, ArleKino said:

 

Inbredi neće prestati biti ono što jesu dok T-1000 ne počne suditi utakmice.

 

I slep bi video da ga je nagazio, ali Moss ne.

 

Ipak, kad vidim faulirane - i faulirane™ - kako grabe loptu u ruke, jeza me hvata. Da sam ja neka vlast, to bi svaki put bio žuti karton, nezavisno od toga da li je bio i faul.

 

 

Link to comment
40 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

I slep bi video da ga je nagazio, ali Moss ne.

 

Ipak, kad vidim faulirane - i faulirane™ - kako grabe loptu u ruke, jeza me hvata. Da sam ja neka vlast, to bi svaki put bio žuti karton, nezavisno od toga da li je bio i faul.

 

 

 

Sad mi Hackett odgovara na Tnjiteru™ da Moss mijenja izvjesnog Adama Wattsa u kancelarijama PGMO. :lol:  Lik građen k'o jebeni Humpty Dumpty nakon godina nekompetentnog suđenja u najjačoj ligi svijeta dobiva konačnu nagradu za svoj rad. :D

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

I slep bi video da ga je nagazio, ali Moss ne.

 

Ipak, kad vidim faulirane - i faulirane™ - kako grabe loptu u ruke, jeza me hvata. Da sam ja neka vlast, to bi svaki put bio žuti karton, nezavisno od toga da li je bio i faul.

 

 

Pa tebi bi najiritantniji igrač koji je prešao u ManC iz Liverpoola™ zavrašavao utakmicu polse 15 minuta... Zlotvore nijedan... :fantom:

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Šta je sve moss sinoć propustio da svirao samo zato što je star i sa par kilograma viška za njegovu poziciju (ajd da ga ne body shejmujem skroz). Bila i ona situacija kad villa kreće u kontru, na sredini terena Jones s dve ruke gura nekog igrača vile, ovaj pada, prekida se kontra faulom al moss to nije video jer sve ovo sto sam rekao u prvoj rečenici.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Inbredi neće prestati biti ono što jesu dok T-1000 ne počne suditi utakmice.

 

Svaka čast Džerardu što je posle utakmice uspeo da se uzdrži na temu Mosa

 

Bukvalno je izgledalo kao da čovek neće da se cima oko bilo čega, plus da ne bude posle optužen da je nekom odlukom uticao na ishod meča koji je (i dalje) važan u borbi za titulu

 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

@John Coltrane Umesto Fabinja? Verovatno mučeni Keita, mada tu su i Milner, Curtis Jones, rahmetli Ox-Chamberlain... Od klinaca mogu Harvey Elliott za ofanzivnije varijante i Tyler Morton za defanzivnije (ali ni jedan ni drugi nisu zreli ni za finale FA kupa, kamoli CL.)


Da, Keita, vidim sinoć se i on preporučio u klipu iznad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...