Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, copkillah said:

Bio ofsajd ali nema ko da gleda VAR

 

Da ali je ta faza napada završena šutem Votkinsa i odbranom Alisona. Mislim da se tako vraćaju ofsajdi, po fazama, da ne bi došli u situaciju da premotavaju i vraćaju neki ofsajd koji se desio pre x minuta.

Link to comment
 
Da ali je ta faza napada završena šutem Votkinsa i odbranom Alisona. Mislim da se tako vraćaju ofsajdi, po fazama, da ne bi došli u situaciju da premotavaju i vraćaju neki ofsajd koji se desio pre x minuta.
Pa trebalo je tada da sviraju, nema veze što je odbranio, nije uhvatio loptu već se napad nastavio posedom za Vilu. Greška ali takve stalno gledamo jbg
Link to comment

Ne znam gde to piše da je nova faza čim golman odbrani? Valjda mora da se promeni posed, a ne svaki kontakt sa loptom da poništava sve što se dešavalo.

 

Nebitno, Moss ne zna gde udara, pušta najočiglednije moguće faulove (Keita gazi Luiza) a svira neke tamo kontakte grudima. 

 

Komentator dodaje opštem utisku rasula, spekuliše da li će se Fabinjo od povrede zadnje lože oporaviti do ovog vikenda ili sledećeg, ceni da bi možda mogao i da odigra ovu utakmicu do kraja ali ne želi jer je finiš sezone :isuse:

 

Keita :lolol:

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:
 
Da ali je ta faza napada završena šutem Votkinsa i odbranom Alisona. Mislim da se tako vraćaju ofsajdi, po fazama, da ne bi došli u situaciju da premotavaju i vraćaju neki ofsajd koji se desio pre x minuta.

Pa trebalo je tada da sviraju, nema veze što je odbranio, nije uhvatio loptu već se napad nastavio posedom za Vilu. Greška ali takve stalno gledamo jbg

 

Pa trebalo je, ali je pomoćnik mislio da nije ofsajd

Link to comment

Moss nema daha da dune u pištaljku, čini mi se da je u tome problem.

 

Trent pre pola minuta servirao Keiti stoprocentnu šansu, a komentar ide, "Nema Aleksandra Arnolda na terenu, gotovo ništa nije uradio" :lol:

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ne znam gde to piše da je nova faza čim golman odbrani? Valjda mora da se promeni posed, a ne svaki kontakt sa loptom da poništava sve što se dešavalo.

 

Pokušavam da izguglam, našao sam ovo zasad:

 

Quote

What is the Attacking Phase of Play?
A review of a goal or a penalty for a foul or an offside offence can go back back as far as the start of the Attacking Phase of Play.

So what is the Attacking Phase of Play? It begins when the attacking team takes possession of the ball and, crucially, starts to move forward towards the opponents' goal.

Crucially, the Attacking Phase is not reset if a defender simply clears the ball back to the attacking team. He must pass to a teammate or obviously be in control of the ball.

It's a very subjective point, and in the Premier League is only likely to go back a handful of passes. However, other leagues are far stricter on the attacking phase and can disallow a goal many passes earlier.

 

Sa akcentom na boldovano. Stvar je subjektivne prirode, dakle ne slažem se sa copijem da je ovaj ofsajd promakao VARu nego da je neka zvrčka u ovim fazama napada.

Link to comment

Idemo dalje. Da li sledi još jedno "izuzetno interesantno" poluvreme atraktivnog hrkljuša, ili će Moss krenuti da secka igru i pokazuje kartone za sve i svašta?

 

(Retorsko pitanje.)

Link to comment

Kako je Naby Keita odigrao poslednjih nekoliko utakmica, ja nemam reči.

 

Ne umem da objasnim, imajući u vidu da je bio u sasvim dobroj formi cele kalendarske godine, a nije mu se ni povreda desila - prosto se odjavio iz fudbala. 

Link to comment

"Još jedan gol bi verovatno ovu utakmicu definitivno rešio..."

 

Sport Klub se baš traljavo oprašta od Premijer lige, otprilike kao i Liverpul od ove titule.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...