Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

A čuj, to ne polazi za rukom ni mnogo, mnogo, mnogo skupljim ekipama od njih :D

 

Jel to sad mislis na Siti :lol:?¿

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Jel to sad mislis na Siti :lol:?¿

 

Ako gledaš suvu potrošnju, ja ne znam ovako iz glave ni da li je Siti prvi, tu je mrtva trka sa Čelsijem (koji je uzeo titulu) i sa Junajtedom. Mislim da su ispred bivšeg-budućeg prvaka Evrope i Arsenal i Everton, ako gledaš period od 5-6 godina.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

I Klopp i Conte su postavili igru onako kako se ocekivalo, nikakvih taktickih iznenadjenja tu nije bilo. Na ovom nivou kvaliteta, nema mnogo mesta improvizaciji.
Liverpool je napadao onako kako uvek napada dobro postavljenu odbranu, a Conte je, u svom stilu (protiv kvalitetnijeg protivnika), imao zatvaranje svog gola kao glavni prioritet. 
Znao je on i kuci (kao trener Intera) protiv ubedljivo najlosijeg tima lige (Beneventa), staviti Gagliardinija (klasicnog zadnjeg veznog) na poziciju nekadasnje leve polutke, jer on bolje zatvara kontre protivnika od Eriksona, Sensija i Vidala.
Dva velika trenera, sa drugacijom fudbalskom filosofijom.
Kad je igra ovako postavljena, tu je najbitnije kad ce pasti prvi gol i ko ce ga dati.
Meni je bilo interesantno za gledanje, a rezultat je verovatno los i za jedne i za druge.
Start Fabinha je, po meni, zuti, fudbal je ipak (mada sve manje) muska igra (danas je bio direktan crveni za igraca Leedsa, sasvim opravdan jer je mogao zavrsiti prelomom noge da igrac Arsenala nije na vreme poskocio). Mada je moguce da je Brazilac pre toga vec zasluzio zuti. A i ono za te defanzivne vezne je definitivno tacno, narocito za Casemira.

S druge strane, Arsenal igra lep fudbal, zao mi je sto ih nisam vise gledao.

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Sta znam, mozda je pomislio na Arsenal :D

 

bogami, poslednjih pet godina:

 

XwURe4Y.png

 

u poslednjih 6, Siti je ispred

  • Hvala 1
Link to comment

zaradili smo od igrača više od liverpula? :ohmy:

 

rispekt za domaćinsko poslovanje

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Znao sam da će [mention=335]mrdja[/mention] objasniti i rekoh konobaru, 1 viski za mene i 1 za [mention=335]mrdja[/mention] . Pita on gde da stavim, ja kažem pored mene, sad će doći [mention=335]mrdja[/mention]


ece80fb403bf6d973d15e84888feff4f.jpg

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Znao sam da će [mention=335]mrdja[/mention] objasniti i rekoh konobaru, 1 viski za mene i 1 za [mention=335]mrdja[/mention] . Pita on gde da stavim, ja kažem pored mene, sad će doći [mention=335]mrdja[/mention]


ece80fb403bf6d973d15e84888feff4f.jpg

Rado bih ... da sam blize :)

Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

zaradili smo od igrača više od liverpula? :ohmy:

 

rispekt za domaćinsko poslovanje

 

i od Votforda!

 

Link to comment

Jutros gledam intervju sa Strrlingom. Protiv Njuke 5 golova u 10 tekmi, protiv Edi Houva 10/10. Pita ga Džef “šta imaš protiv čoveka”

Link to comment
22 minutes ago, John Coltrane said:

Jutros gledam intervju sa Strrlingom. Protiv Njuke 5 golova u 10 tekmi, protiv Edi Houva 10/10. Pita ga Džef “šta imaš protiv čoveka”

 

Imao bih i ja protiv čovjeka koji je Solankea i Ibea platio ondašnjih £37m.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Imao bih i ja protiv čovjeka koji je Solankea i Ibea platio ondašnjih £37m.


Ti mi se ne obraćaj

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...