Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

39 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

oće nketiah produžiti ugovor?

 

Sešće sa njim na kraju sezone. Ako ovako nastavi, nema razloga da mu se ne ponudi ugovor, mada je pitanje da li će on pristati da bude 2. opcija.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

oće nketiah produžiti ugovor?

 

Nadam se. Ovo što je odigrao unazad nekoliko utakmica je ozbiljan apgrejd na Lacazettea.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, WTID said:

Ne bih imao nista protiv da Leeds ostane na 18. mestu pa da naredne sezone u Brodu imamo nekoliko zanimljivih derbija Jorksira. :cool:

 

sledece kolo imaju lakseg protivnika i verovatno uzimaju bodove

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

Šteta što ne mogu da ispadnu i Lids i Everton

 

Cvrc, sad mi i nije zao sto sam juce pogodio za Sona :fantom: nikad mi nece biti jasan poriv da neko zeli Hamburger, Werder, Everton, Lids....u drugu ligu a da gleda Brnli, Grojter Firt i slicne zajebancije.

Link to comment

+1

 

ja kao prijatelj fudbala navijam da ispadne istorijski najnebitnija ekipa koja usput igra najgrđi fudbal, brnli :sleep:

  • +1 2
Link to comment
Just now, Lancia said:

Cvrc, sad mi i nije zao sto sam juce pogodio za Sona :fantom: nikad mi nece biti jasan poriv da neko zeli Hamburger, Werder, Everton, Lids....u drugu ligu a da gleda Brnli, Grojter Firt i slicne zajebancije.

 

Everton je postao, odvratan, mesarski tim, praktično na nivou Barnlija. A za Lic™ je lično :D

 

Link to comment

Kakav idiotizam. :isuse:

 

Imaš igrača više, 100-0 u šutevima na gol i umjesto da vodiš 4-5 razlike, sad strepi za bodove.

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Everton je postao, odvratan, mesarski tim, praktično na nivou Barnlija. A za Lic™ je lično :D

 

Bezi bre, racunaj da si dobio palac naopako :fantom: jes ti logika, ko da ce iz druge lige da dodje grupa gej baletana umesto njih.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Bezi bre, racunaj da si dobio palac naopako :fantom: jes ti logika, ko da ce iz druge lige da dodje grupa gej baletana umesto njih.

 

Ne, naravno, ali da li bi menjao Everton za Forest npr? :D

 

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

Šteta, mada još nije kasno da npr Džondžo večeras dokusuri Pepa :fantom:

 

Džondžo ni na klupi, ko zna - zna :fantom:

Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Ne, naravno, ali da li bi menjao Everton za Forest npr? :D

 

Jbg, Everton nek se javi kad osvoji dvaput LS :)

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Jbg, Everton nek se javi kad osvoji dvaput LS :)

 

A čuj, to ne polazi za rukom ni mnogo, mnogo, mnogo skupljim ekipama od njih :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...