Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

nego klop rekao fabinju da je jači od sona, ali srećom se za ovo očigledno dobija samo žuta karta 

 

Link to comment
14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

misliš da bi klop osvojio samo jednu titulu u 6 godina sa atletikom? 

 

Zavisi ko bi još bio u ligi i sa kojim resursima, ali sam siguran da bi navijači bili prezadovoljni. Inače jasno mi je zašto u nabrajanju trofeja preskačeš Ligu šampiona :fantom:

 

7 minutes ago, 189- said:

prljavo djubre koji ovo radi na svakoj utakmici i nikada ne bude adekvatno kaznjen.

 

Kojim igračima Čelsija je ovo radio i prošao nekažnjeno?

Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

prljavo djubre koji ovo radi na svakoj utakmici i nikada ne bude adekvatno kaznjen.

 

znate svi da nisam neki ljubitelj VARa, ali ako je situacija takva da se već koristi u praktično celoj ligi mislim da bi bilo najpoštenije uvesti ga i na utakmice liverpula

Edited by Pokojni Ruxin
  • Haha 2
Link to comment

Iz nekog razloga nowadays sudije štite brazilske DMove kao da su najveće fudbalsko blago. Fernandinjo, Fabinjo i Kazemiro imaju najbolji status kod sudija na svetu.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, copkillah said:

Kojim igračima Čelsija je ovo radio i prošao nekažnjeno?

 

zasto je to bitno?

 

23 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Iz nekog razloga nowadays sudije štite brazilske DMove kao da su najveće fudbalsko blago. Fernandinjo, Fabinjo i Kazemiro imaju najbolji status kod sudija na svetu.

 

da, fernandinho je mozda i najgori od svih.

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Šta oni gledaju pola sata?! :ph34r:

Pokusaj ubistva, a da nisu smirili Rafinju saigraci, bio bi jos jedan crveni.

 

Lep fudbal igra Arsenal.

Edited by Milošica
Link to comment

Ayling ponikao u našoj akademiji, dođe 10 godina kasnije i uleće sa 2 noge najperspektivnijem klincu. Pa mamu ti jbm.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Ne bih imao nista protiv da Leeds ostane na 18. mestu pa da naredne sezone u Brodu imamo nekoliko zanimljivih derbija Jorksira. :cool:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...