Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Zapravo, igrači na skoku kod slobodnog bacanja smeju da udju u reket pre nego lopta dodirne obruč, ali ne pre nego lopta napusti šake šutera. Nije ovde bilo preranog ulaska sa njihove strane.

  • +1 2
Link to comment

26d0ad222203a7b1724a04ed94865e8e.jpg

Koliko vidim pre Lesora su ušli skoro svi igrači, jedini on nije lol.gif (inače ovo je najbliže što sam uspeo da zaustavim a da je lopta kod obruča, ovde je i dalje u “penjanju”, dakle nije još dodirnula obruč).

Biće mislim još priče o ovome sutra.

Link to comment
Zapravo, igrači na skoku kod slobodnog bacanja smeju da udju u reket pre nego lopta dodirne obruč, ali ne pre nego lopta napusti šake šutera. Nije ovde bilo preranog ulaska sa njihove strane.
 
da, iznenadio ih je sve, izbacio je dok su se Kalina i Deda još dogovarali
Link to comment
11 minutes ago, goofs said:

Zapravo, igrači na skoku kod slobodnog bacanja smeju da udju u reket pre nego lopta dodirne obruč, ali ne pre nego lopta napusti šake šutera. Nije ovde bilo preranog ulaska sa njihove strane.

 

Igrači na skoku smeju, šuter sme kad dohvati obruč 

Link to comment
2 hours ago, Barrister said:

Bez namere da pravdam ove idiote, ali utisak je da je partizan svesno išao na to da isprovocira incidente i da eventualna peta bude bez publike. Sa idiotima to i nije težak zadatak.

 

Panter je prilkom izlaska na zagrevanje pokazivao srednje prste navijačima (poluprazna dvorana), Savić je prilikom izlaska na drugo poluvreme ušao u razmenu psovki sa navijačima, pomoćnici partizana su trčali da skupe sve što je bačeno na teren.

 

Druga je stvar što je za gledljvost utakmica i bolje da nema publike.

Da, da i ja  sam ubeđen mislim da je to bio Željko plan iz svlačionice kada je u pitanju ova serija.

 

Pa jebote pročitaš li nekada to što napišeš? "Mi njih junački gađamo, a oni to prijavljuju kao neke pičkice." A i taj Savić je verovatno inicirao razmenu psovki sa ljubiteljima košarke.

 

Na stranu cela serija i sve, prilično je tužno što smo došli do toga da (sem Kupa u Nišu) vrlo verovatno još dugo nećemo videti derbi u košarci sa gostujućim navijačima. A to je nešto što redovno uspeva čak i u fudbalu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Jbg, sad si me baš zintrigirao :(

"Naša tribina, brate a oni retardi familijarno."

FT9NLn5WYAUXeJT.jpeg

  • Tužno 1
Link to comment

Najbolje obozavam kikireze od metar i cevap koji se plase sopstvene senke kad se kurce po drustvenim mrezama. Rekao bi covek, sve go Betmen. Srpsko sportsko novinarstvo danas, zanemocali zagrizeni navijaci predmetnih klubova i wannabe huligani kojima treba dvojica kolega da bi zajedno prelomili cackalicu. Treba zvati onog Grofa Bozovica nazad u Srbiju samo da bi drzao konferencije za stampu i zajebavao tu gomilu budaletina.

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Have_Fun said:


Ako mislimo na isto, tad je Rodman promasio ceo kos

Inace, nenad je objasnio pravila
Sme igrac koji promasi da uhvati loptu, ali mora da udari u obruc prvo pre no naleti

evo iz glave situacije koje se secam i tekme koju sam gledao

 


Nije to. Ovo na šta ja mislim je scena gde on pogajda tablu i odbijenu vraca sebi na polaganje - što nije dozvoljeno naravno. Isto su bilo gosti, crnog dresa se sećam. Imao sam to na nekom VHS.

  • +1 1
Link to comment

Nema pete.

Tipovao sam od pocetka da cemo izgubiti drugu ili trecu, pa onda 3-1. 

Sinoc sam ukljucio pocetkom cetvrte kad je pocelo ono trojka za trojku, nista nismo odbranili jedno 5 minuta, to mora bolje. 

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nek neko okači citat iz kss pravilnika koji navodi ovo. Po ovim pravilima koja su kačena, Lesorov potez je regularan. Mogao bi i @Djolle da se oglasi


Sve ste već rekli, izvođač slobodnog bacanja ne sme da uđe dok lopta ne dodirne obruč, skakači mogu čim lopta napusti ruke izvođača. Nema ograničenja da lopta mora da pređe nivo obruča što je neko ovde pomenuo, čini mi se harper.

Izvođač slobodnog bacanja:

- Zauzima mesto iza linije slobodnog bacanja i unutar polukruga.

- Upotrebljava bilo koji metod da šutira slobodno bacanje tako da lopta uđe u koš odozgo ili dodirne obruč.

- Izbacuje loptu u roku od 5 sekundi nakon što mu je sudija stavi na raspolaganje.

- Ne dodiruje liniju slobodnog bacanja niti ulazi u polje ograničenja, sve dok lopta ne uđe u koš ili dodirne obruč.

- Ne fintira slobodno bacanje.


 

  • +1 5
  • Hvala 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...