Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, harper said:

 

Uvek me je zanimalo kakve su ovo frustrirane, jadne, odvratne njuske koje dolaze na ove utakmice zeljne da sve svoje zivotne promasaje i nedostatke resavaju na tribinama. Pola tima Zvezde je potrebno da igraci Partizana mogu da odu u jebenu svlacionicu posle utakmice a da usput ne zavrse krvavih glava i sa cvorugama. Kakva epska stoka, kakav ljudski otpad.

 

mene iskreno više i ne zanima. ja sa više iznenadim ako ne vidim ovakav ili sličan snimak.

 

napisao sam na našem topiku i šta bi moglo da bude rešenje. ali pošto je to rešenje relativno blisko pameti, za njega nema šanse.

  • +1 1
Link to comment

Pa nije bila nikakva kradja, nisam siguran ko to tvrdi veceras. Vise je isla prica o sklonosti sudija ka trulim kompenzacijama i nekom 'stelovanju' rezultata na racun tima koji je u kanalu u datom trenutku. Naravno, tu treneri imaju ulogu odredjenog katalizatora.
To ko ono u Fifi, kad krene da te jebe kompjutor i predje sa amateur na pro kad povedes 3:0 :).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
 
Uvek me je zanimalo kakve su ovo frustrirane, jadne, odvratne njuske koje dolaze na ove utakmice zeljne da sve svoje zivotne promasaje i nedostatke resavaju na tribinama. Pola tima Zvezde je potrebno da igraci Partizana mogu da odu u jebenu svlacionicu posle utakmice a da usput ne zavrse krvavih glava i sa cvorugama. Kakva epska stoka, kakav ljudski otpad.

Ološ. A iza stoje panduri u oklopima i samo gledaju sa rukama na bokovima, niko ni da pridje da napravi neki tampon izmedju navijača i klupe, a ne daj bože da izmlati malo stoku.

Ovo je trebalo rešiti tako što bi se još u prvom meču ispraznila hala, pa 2. utakmica pred praznim tribinama. Isto uraditi ako se ponovi kad Partizan bude domaćin. Ljudi idu na derbi spremni da osakate ili ubiju nekoga, ovo više nema veze sa sportom.
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Plisani meda. Sto pitas?

 

Zato što me zanima o kakvom predmetu je reč, da li je recimo nešto slično što može teško da povredi čoveka, kao onaj anker kojim su razbili Beronu glavu u Pg.

Link to comment
42 minutes ago, ducca said:

Ali ekipa sa tribine, ovo ni majka ne može da voli. Koliko su ti ljudi puni mržnje jbt, gadjaju ljude celu utakmicu i onda i na kraju kad je Zvezda već dobila. Jebem vam milu majku nenormalnu, a i onom ko podgreva atmosferu i doliva ulje na vatru.

Bez namere da pravdam ove idiote, ali utisak je da je partizan svesno išao na to da isprovocira incidente i da eventualna peta bude bez publike. Sa idiotima to i nije težak zadatak.

 

Panter je prilkom izlaska na zagrevanje pokazivao srednje prste navijačima (poluprazna dvorana), Savić je prilikom izlaska na drugo poluvreme ušao u razmenu psovki sa navijačima, pomoćnici partizana su trčali da skupe sve što je bačeno na teren.

 

Druga je stvar što je za gledljvost utakmica i bolje da nema publike.

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

ali utisak je da je partizan svesno išao na to da isprovocira incidente i da eventualna peta bude bez publike.

 

pobednik dana. jbt kao da marvi treba neka provokacija da prave sranja

Edited by garmonbozia
  • +1 7
Link to comment

Radonja je stvarno pokazao čast i karakter i protiv Olimpije kad je stoka vrijeđala Omića i bacala na teren svašta, a i večeras. Svaka mu čast. Nije da sam mislio da je suprotno, ali to su one male geste pojedinaca koje obraduju čovjeka u moru ovakvog debilizma.

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, MeanM@ said:

Pa nije bila nikakva kradja, nisam siguran ko to tvrdi veceras. Vise je isla prica o sklonosti sudija ka trulim kompenzacijama i nekom 'stelovanju' rezultata na racun tima koji je u kanalu u datom trenutku. Naravno, tu treneri imaju ulogu odredjenog katalizatora.
To ko ono u Fifi, kad krene da te jebe kompjutor i predje sa amateur na pro kad povedes 3:0 :).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Više je problem kriterijum. Nekad puštaju tuču, nekad sviraju sve i svašta. Mene to nervira. Puno puta na poluvremenu promene kriterijum.

Edited by Nikodije
  • +1 5
Link to comment



Bez namere da pravdam ove idiote, ali utisak je da je partizan svesno išao na to da isprovocira incidente i da eventualna peta bude bez publike. Sa idiotima to i nije težak zadatak.


Da da, tačno zamišljam Žoca kako se bavi nekošarkaškim stvarima, to mu je zaštitni znak cele karijere
  • Haha 2
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

 

pobednik dana. jbt kao da marvi treba neka provokacija da prave sranja

 

 

A šta se desi kad marvu provociraš? Koja je svrha pokazivanja srednjih prstiju pola sata pre početka meča?

Link to comment
8 minutes ago, ducca said:


Upravo ova situacija - Lesort je pogodio obruč i nije prestupio pre nego što se lopta odbila, po ovim pravilima trebao je da važi koš. Ali ono što ostali tvrde na temi, pa i Obradović na kzš, je da šuter ne sme uopšte da ide na skok bez obzira prestupio ili ne. Biće da su nba i fiba pravila po ovom pitanju u koliziji, zaista više ne mogu da se zakunem šta je dozvoljeno a šta ne.

(Deo da lopta mora da pogodi bar obruč da bi se nastavilo sa igrom je nesporan)


image.png.8516d77e89f67ae4ea6e32c29bec4146.png

https://lige.kss.rs/wp-content/uploads/2020/09/20200901-Pravila-igre-bela-vezija-zavrsna.pdf

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Zato što me zanima o kakvom predmetu je reč, da li je recimo nešto slično što može teško da povredi čoveka, kao onaj anker kojim su razbili Beronu glavu u Pg.

 

Laki, druze, zasto mislis da je taj debil bacio to sto je bacio nego da bi povredio nekog. Rekao bih da je bila neka staklena flasica ali nema ni veze sta je tacno bilo. Onaj ko gadja tvrdim predmetom nekoga gadja ga da bi ga povredio, sigurno nije bacio rolnu papira ili vec opisanog plisanog medu.

Link to comment
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...