Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Joe D said:

jel ovo sekov rezervni profil?

 

Sigurno ne, ja sam autentican :D

 

I neznam kakve on ima veze sa tim da se ne secam da sam  gledao Lazarevica i sta on ima da ponudi...

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

pa nisi gledao, zato i vices "apokalipsa". jedva cekam robiju koji menja boje u fazonu "danas crveno, sutra zeleno, prekosutra, je li, zuto" i pita se zasto nordeus™nije dao jos koji milion. e to je scenario.

 

Da smo zadrzali Noka i recimo Loyda, ili bolje receno kostur ekipe, imali bi donekle prednost uigranosti, ali nama je od boljih igraca ostao Dobric i Volden (za sada).

Normalno, it's not over until it's over i desava se da siromasni pobede bogatije, ali se ipak desava jakooo retko... Pare ipak igraju u 95% slucaja, vidi nase rezultate u EL poslednjih godina...

Link to comment
5 minutes ago, Borca said:

Nije u Minhenu to je zadnja utakmica u Martu, poslednje kolo je 7. Aprila u Beogradu protiv Efesa.

 

same same...sto bi rekli na srpskom: kusti irac

Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Volden u Bajernu.

 

KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je klub sporazumno raskinuo ugovor sa američkim internacionalcem Korijem Voldenom.

Kori Volden je imao dvogodišnji ugovor sa KK Crvena zvezda,a u drugi evroligaški klub odlazi uz propisano obeštećenje.

 

KK Crvena zvezda ovom prilikom se zahvaljuje Koriju na svemu što je uradio noseći crveno-beli dres tokom izuzetno teške takmičarske sezone 2020-2021, u kojoj je bio važan deo i imao velike zasluge za tri osvojena trofeja (odigrao 59 zvaničnih utakmica u Evroligi i ABA ligi).

 

Klub ovom prilikom želi Koriju koji je tokom prošle sezone postao deo crveno-bele porodice, puno zdravlja i sportskih uspeha u nastavku karijere jer je to svojim ponašanjem i ljudskim kvalitetima i zaslužio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...