Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Ova ekipa se muci, nista ne funkcionise a opet smo zajebani i pobedjujemo.. proradice napad, pre ili kasnije, a onda ce malo ko moci da igra sa nama. Ova ekipa mora doci na 80-85 poena u napadu. Veliki prostor za napredak i podizanje nivoa postoji.

Radonja rece na kzs da ocekuje ono pravo za 2-3 meseca.

 

Smejali ste mi se kad sam rekao da je mec protiv Fenera morao da se dobije.. Neke fore ste izigravali, spusti se na zemlju.

Tek cete videti kako ova ekipa gazi.

Edited by Banjo
Link to comment
9 hours ago, Banjo said:

Ova ekipa se muci, nista ne funkcionise a opet smo zajebani i pobedjujemo.. proradice napad, pre ili kasnije, a onda ce malo ko moci da igra sa nama. Ova ekipa mora doci na 80-85 poena u napadu. Veliki prostor za napredak i podizanje nivoa postoji.

Radonja rece na kzs da ocekuje ono pravo za 2-3 meseca.

 

Smejali ste mi se kad sam rekao da je mec protiv Fenera morao da se dobije.. Neke fore ste izigravali, spusti se na zemlju.

Tek cete videti kako ova ekipa gazi.

Ako budemo postizali 80-85 po utakmici, ne gine nam F4. Nije realno, nismo takva ekipa. Ovo do sada odlicno izgleda, ssinoc iskoracili Nejt, Kalina, Luka i Segi, ostali mogu bolje. Osim Simona i Kuza, oni ne mogu. Glede Laza/Lazarevic (:rolleyes:) dileme, mislim da povratkom svih igraca nece biti bas zacementiran status 13-om i 14-om igracu. Rotirace se na klupici ispod kosa Lazarevic, Uskokovic, Simon, mozda i Cirbes

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Daj neka neko sa njim radi na sutu za tri poena. Imao ga je nekad, a sad ni ne pokusava.

 

kako ga je nekad imao, tako ga sad i pokusava. opametio se :D

 

Link to comment

A jbg, vidljivo je da je ozbiljno radio na fizikalijama, ne može sve u isto vreme da popravi u njegovim godinama, a onako kilav ali sa šutem bi ostao zaglavljen između pozicija. Preslab za peticu, prespor za četvorku, a opet ne bi bio vrhunski šutet. Svakako da bi bilo odlično da nabaci šut, ali mislim da mu je odluka da mu fokus bude na fizici bila odlična. 

  • +1 1
Link to comment

Mrtav je njegov šut, bacanja ispaljuje kao iz topa. 

 

Lazarević je juče igrao čiste Lazićeve minute, a i Ra mu se načestita Nove godine u svakom stintu, kao uostalom i svakom malo zelenijem na rubu rotacije kroz istoriju.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, MiddleClass said:

Daj neka neko sa njim radi na sutu za tri poena. Imao ga je nekad, a sad ni ne pokusava.

 

Vala bilo bi bolje da igraci koji su zaduzeni za trojke malo dignu procente.

 

Npr. Dobric i Ivanovic imaju skor 5/24

 

Ako da bog, pa sa povratkom Whit-a izbace Simona iz rotacije, jer je moguce, jedino za Kuzmu nemamo upgrade....

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Teča Simonović najbolju prangiju opet ima. :fantom:

 

Skupo smo platili njegovih 3 poeno po mecu...

 

Koliko puta je samo u ovih tri meca odbio odgovornost i umesto da zavrsi ili bar pokusa, on baca saigracu u duplo goroj poziciji kosku od pasa...

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...