Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Dobismo rutinski sa 24% sa trojke na njihovih 40%. 

 

61,63,61 primenjenih poena... bilo bi dobro i sa napadom od 30 sekundi i duplo manje šutnutih trojki

  • +1 3
Link to comment

Svi su bili ok, na nivou realnih mogućnosti ili tu negde oko toga, samo je neko hajdžekovao Džoniju i umesto njega poslao random lika sa basketa. Baš se vidi da mu fali iskustva sa višeg nivoa, predugo je bio u provincijskoj Budućnosti, hoće on, trudi se, ali ne ide. Zato Volters i Kalina doktorski vode ovaj tim. 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Svi su bili ok, na nivou realnih mogućnosti ili tu negde oko toga, samo je neko hajdžekovao Džoniju i umesto njega poslao random lika sa basketa. Baš se vidi da mu fali iskustva sa višeg nivoa, predugo je bio u provincijskoj Budućnosti, hoće on, trudi se, ali ne ide. Zato Volters i Kalina doktorski vode ovaj tim. 

 

Bukvalno sma i ja ovo pomislio. Cak mislim da uopste nije problem u kvalitetu, svakako ga ima. Bar vise nego sto trenutno pokazuje. Ali nikako da se opusti i da to krene..

Link to comment

Rudarska pobeda, Hollins dao znake života, sem Ivanića svi na svome, ali graota što nije bilo moguće dovesti krštenu peticu... Džabe Cirbes, dok se oporavi od korone i udje u bilo šta zvano forma, eto isteka ugovora... 

 

Pored slabe ofenzive u 3/4 smo prebacili 70 što je interesantno... 

  • +1 1
Link to comment

Karma danas nije bila kurva, dupla pobeda dileja.

 

Košarkaški sve je bilo izuzetno osim sve izvesnije činjenice da će Lazarević već po Lazićevom povratku na kraj klupe a da će Simon biti pre njega u rotaciji.

Kad se vrati White, ne bi me čudilo da se ne skida.

Link to comment

Sjajna pobeda i sjajno otvaranje sezone, bez obzira na Aleksandrovac.Dosta dobra hemiija, brutalna odbrana, maestralni Kalina i veoma dobri  Mitrovic i Volters su do sada obelezili ovaj pocetak, negativne stvari ne bih izdvajao a i u dobroj meri su minimalizirane.Mislim takodje da se preteruje sa apostrofiranjem Ivanoviceve losije igre, kao sto se preterivalo sa hvalospevima posle Fenera i Splita.Prerano je donositi bilo kakav zakljucak na osnovu 2-3 utakmice, kakve god one bile, slicno samatram i za Holinsa.Ja sam uveren da ce on biti pravi vremenom, mislim da je pre zrtva pritiska da bi ovo mogla biti njegova dobra sezona nego manjka samopouzdanja, sa kojim on uglavnom nije imao problema.Slicne stvari su se povremeno desavale i Lojdu prosle godine.

Link to comment

Zbog cega Arena izgleda onako nakazno sa atletskom stazom oko terena?? Kako je nekad gotivno bilo sa tribinama do terena pa se navijaci protiv Paoa potuku i po inerciji upadnu na gostujucu klupu.

Link to comment

Džoni Ivanović će sigurno doći na svoje, treba ipak malo vremena, ali leći će to sve fino. Odlična pobjeda, odbrana perfektna. Šteta za Nnoka, on bi nam baš legao, Loyd nastavio da prangija i u Zenitu.

I da, ne vjerujem da će Lazarević biti skrajnut Lazinim povratkom, duga je sezona, more utakmica. 

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

Rudarska pobeda, Hollins dao znake života, sem Ivanića svi na svome, ali graota što nije bilo moguće dovesti krštenu peticu... Džabe Cirbes, dok se oporavi od korone i udje u bilo šta zvano forma, eto isteka ugovora... 

 

Pored slabe ofenzive u 3/4 smo prebacili 70 što je interesantno... 

cirbes je potpisao do kraja sezone

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...