Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

klasična utakmica protiv Žalgirisa u Areni, mada ipak izgleda da ova ekipa sa Zdovcom i bez Lovernja a pogotovo sa Mudiaijem  nije tako tvrda i proračunata kao ranije i da bi moglo da se igra sa njima

Link to comment

btw zašto je CSKA jebeni igrao juče i ima dva dana razmaka između dve domaće utakmice, a naši jedan dan koji će provesti u putu. totalno neregularan raspored
 
treba da tražimo da se odloži



Link to comment
46 minutes ago, ducca said:


Dočim ako se okreneš istočnim vrednostima, prvenstveno ruskim, a alternativno kineskim, onda si pravi patriota i samoljubac?

 

ja sam se zrtvovo i odgledo jednu emisiju u kojoj je govorio z cirjakovic, utemeljivac i najpoznatiji teoreticar autosovinizma u nas,  i kolko sam skapiro rusija i kina su tu samo geopoliticke postapalice, a za autosovinizam je centralna - turska. ovako veli predavac cirjakovic: osnovna politicka kategorija je mentalitet, on je ono sto se razvija stolecima, sto se sporo menja i otporan je na trenutna politicka uredjenja. a nas mentalitet je formiran pod turcima. zato smo plasljivi, stidljivi, neskloni licnoj inicijativi i demokratiji. zato nismo zapadno drustvo i zato je vucic za nas jer nam omogucava da zivimo svoju istoriju. ko je protiv vucica protiv je naseg mentaliteta i to ga cini autosovinistom.

 

izvinjavam se na offu. napred zvezdo!

Edited by fancy claps
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...