Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Radanov je igrao po 25 minuta u proseku u FMP-u, isto koliko i sada u Igokei. U Zvezdi oko 12 minuta. Još jednom, lako je post festum kenjati, očigledno je da nije prošlo najbolje sa njim, ali ludilo bi bilo da je iz juniora Zvezde otišao u Igokeu, bio Filip u FMP-u ili ne. Naravno da je sve to sa Filipom bilo katastrofa i da je narušilo imidž FMP-a, ali to ne znači da je Radanov pogrešio što potpisao prvi ugovor sa Zvezdom, a bogami ne znači ni da je Igokea mnogo ozbiljniji klub. Filip ne igra više btw. Već sam napisao da se slažem da je dobro što je sada otišao, već prošle sezone nije trebalo da ode iako sada znamo da nije ispalo dobro.

 

Prosto se ne slažem da je Radanov doneo loše odluke prilikom izbora klubova do sada i to je to. 

  • +1 1
Link to comment

Pričate o Radanovu kao da mu je NBA next step. I dalje je njegov kvalitet sredina aba lige, ma kako je (bar meni) omiljen od svih posrnulih projekata. I nisam baš siguran da će tu nešto bitno da se promeni.

Prizivati ga umesto Lazarevića je pun krug ludila koji se očito može obrnuti od serede do petka.

Inače, baš ću se razočarati u doktora Radonju ako mu Lazarević sklizne na kraj klupe ili u civile kad se vrate ranjeni.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka



  • +1 3
Link to comment

ne znam dal ga neko priziva, ja sam napisao da mu je bolje dalje od zvezde

 

samo sam reagovao na poredjenje njega i lazarevica, posto ovaj drug ima 25 godina i sasvim drugaciju ulogu u ekipi

 

a lazarevicu svaka cast, posle svih povreda, na srcanost i energiju zaigrao je na visem nivou 

Link to comment

Pa naravno da je Radanov talentovaniji od Lazarevića u toj meri da nisu ni isti tip igrača. Lazarević niti će pokušati neke stvari koje bi Radanov do sada trebalo da ima u malom prstu. A nema i sumnjam da je to samo zbog tretmana mladih igrača u Zvezdi i Filipa Čovića.

A ako je praksa da se posle svake korektne utakmice Radanova i Boriše lamentrira nad njihovim skromnim karijeram, onda dobro.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Ma, naravno da nije samo zbog Filipa. Da li bi Bogdanu ili da budem realnije Guduriću Filip toliko smetao da bi završili u Igokei umesto u Feneru? I to u doba kada mlad igrač uopšte ne mora da se pokaže na utakmicama da bi ga neki veći klub uzeo. Dečko ima kombinaciju talenta i rada na nivou ispod Gudurića, a Zvezda domaćih igrača tog nivoa na pozicijama koje pokriva Radanov ima dovoljno i to su  po meni glavni razlozi zašto se Radanov nije probio. Uz činjenicu da politika kluba nije da je promocija mladih igrača prioritet. Da je bolji ili da igra pleja ili centra bolje bi i prošao u Zvezdi.

Edited by Heaviside
Link to comment

Verovatno iz iste kuhinje koja pretpostavlja Gudurića, Dobrića i Lazarevića, koji su uprkos silnoj sabotaži Filipa, Vita i Karmele izborili sveti dres. Naravno da FMP ima sav prostor na svetu da bude ono što je nekad bio u odnosu na ovo što je danas, ali ipak i tamo bude prostora da ruža procveta. A ako je neko imao prostora imali su Boriša i Radanov. 

 

Na kraju krajeva, ako ovi naprave neke karijere, pa da se preispitamo. Al ajde kuku i motiku što nas je Radanov zatrpao sa 14 poena 3 dana posle onakve pobede.

Link to comment
57 minutes ago, theanswer said:

Svaki igrač koga propustite vi popušite priču kako neće da radi blabla. Kako ne skontate da te priče idu iz iste kuhinje? 

Napisao sam "kombinacija talenta i rada" mu je na nivou ispod Gudurića. Da nije, ne bi sada bio u Igokei nego bi zauzeo mesto Dobrića, Davidovca ili Lazarevića. Lazić je jbg nedodirljiv. A šta je od dva imalo veći uticaj stvarno ne znam. Možda dečko jeste veoma vredan, ali nedovoljno talentovan, podeli sa nama ako imaš pouzdane informacije.

Link to comment
14 hours ago, Banjo said:

Holins je promasaj, sve sto je Laki za njega pisao je tacno.

Igra mu se svodi na spot up sut a sut vidimo kakav je. Ne moze sebi da iskreira poziciju za sut, ulaz nepostojeci. To radi i Branko Lazic za mnogo manje pare i uz bolju odbranu. Na kraju seda na klupu, onaj nas mladi sa kosom mu baca kosku ovaj gleda u prazno, pogubljen.. i Simon baca kosku klincu da se ne ispali.Jos par utakmica i ako se ne pronadje treba mu se zahvaliti. 

Nema opravdanja ni izgovora.. Ne izlazi iz povrede ili pauze, dosao kao poenter i suter.

Ovo nisu oscilacije, ovo je goli kurac. Covek ispaljuje cigle i erbolove, ni blizu da pogodi.

 

 

Друже, Ти и овај колега, БожоЦрвени, као да вас је једна мајка родила...

Link to comment

Иначе, да се вратим на тему. Раданов има неки опасан ангст против тренутног КК ЦЗВ. При самом крају текме, када је један од тамнопутих бекова Игоса изводио бацања, камера приказује Раданова иза њега и лако му се може прочитати са усана како каже да сви могу да га орално задовоље. Врло вероватно је мислио на бивши клуб и саиграче. Исто тако, то врло вероватно значи да он сам уопште није задовољан како му се каријера развијала. Било би лепо, па макар и на штету КК ЦЗВ, да нас све одушеви и постане онакав играч каквог смо и очекивали од момка са оноликим наговештеним талентом

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Heaviside said:

Napisao sam "kombinacija talenta i rada" mu je na nivou ispod Gudurića. Da nije, ne bi sada bio u Igokei nego bi zauzeo mesto Dobrića, Davidovca ili Lazarevića. Lazić je jbg nedodirljiv. A šta je od dva imalo veći uticaj stvarno ne znam. Možda dečko jeste veoma vredan, ali nedovoljno talentovan, podeli sa nama ako imaš pouzdane informacije.

 

Mislim generalno da ako igrač ne uspe da dostigne neki svoj potencijal da se nonstop provlači kako nije hteo da radi. Ti mene pitaš sad dal ja znam nešto a valjda treba obrnuto, dal ti znaš da nije dovoljno radio? I ne ti samo naravno i ne Radanov samo naravno. Valjda ima još neki faktor da osim talenta i rada igrač uspe. Ne znam, razmišljam naglas, moooožda ima i neke odgovornosti u klubu, trenerima.. 

Link to comment

borisa radanov borisa radanov borisa radanov borisa radanov since 2015

 

mitsko bice borisa radanov. i meni je zao sto borisa radanov nije uspeo, al jbg

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...