Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Uvek je zabavno čitati kako se menjaju mišljenja o igračima i timu od utakmice do utakmice. I uvek nešto novo fali timu nakon svakog poraza.

A u sredu kad oderemo Žalgiris opet hvalospevi. 

  • +1 5
Link to comment

Fale nam skorer i centar od početka i to ni Makabi ni Žalgiris ni Igokea ni bilo ko drugi ne može da promeni. Fali naravno i četvorka, ali eto tu računamo da će se čovek valjda u dogledno vreme oporaviti.

Link to comment

Nije isto igrati u Igokei i Zvezdi. Radanov je bio u prvom timu i nije uspeo da ima uticaj kakav je u EL imao Lazarević od prve utakmice. Moglo je sigurno više da se izvuče od njega, ali jbg, kako je njemu tako je i Lazareviću i kad kažem "igranje u Zvezdi" pod time podrazumevam i neke stvari koje nisu objektivne, tipa velike konkurencije, pritiska i slično, već i način na koji se u Zvezdi radi sa mladim igračima. Nekima je to dovoljno, nekima nije, što zbog skilseta, što zbog psihologije. Lazarević od prvog dana neke stvari radi na vrhunskom evropskom nivou ali neće nikada moći ni u ABA da dominira napadački, dok je kod Radanova obrnut slučaj. Kao Lazić i famozni Jošilo ili tako neki igrač. 

 

Za beka i dalje mislim da nam ne treba. Poene bi morali da izmisle Ivanović, Nejt i Dobrić plus Holins koji bi morao da pogađa nešto. Priče da on nikada nije imao šut, ali na neku prevaru ima dobre procente su ono...neću sad pravim teške anologije sa Kovidom. Nemam ništa protiv ni da ga zamene ako se ne proigra, a nađe se dobro rešenje, ali je baš baš prerano za takve priče. 

 

Centar nam treba, tu nema gužve, a Cirbes je kršina. Kuzmić je taman po meri za trećeg centra jednog evroligaša, pa neka igra ABA ili neka se izbori za minute u EL.

Link to comment

Biće ovakvih utakmica još, uvek smo se mučili u ABA posle jakih evroligaskih mečeva, ali smo obično nekako dobijali. Noko bi nam danas samo tako legao kada spolja ništa ne ulazi.

  • +1 1
Link to comment

Ivanovic i Holins su potpuno van ritma od pocetka sezone. Njihov ulazak u formu ce biti pojacanje jednako povratku povredjenih igraca obzirom da nam ovakav Holins ne znaci nista a Ivanovic tek nesto malo.
Dobric mora da igra vise, Radonja ne sme da zaboravi njegovu ulogu od prosle sezone. Treba nam samopouzdan Dobric koji ima kredit da pravi gluposti.
Kalina treba da igra manje jer ce ga ritam od 35 minuta po mecu stici kad tad.
Izgubili smo ali smo dan blize kompletiranju ekipe, dok se Vajt ne vrati sve je ovo improvizacija.

  • +1 1
Link to comment

lazarevic ima punih 25 godina

kad je prosli put igrao u zvezdi uloga mu je bila ista kao radanova, odnosno gotovo da nije ulazio u igru

 

ali ok, to je zvezdina orijentacija, apsolutno nepoverenje i smanjenje rizika sa mladim igracima

sad su obe strane zadovoljne

eto srece da je radanov jos pre 3,4 godine otisao u neku igokeu

 

  • +1 1
Link to comment

Pa, bio je Radanov već u "nekoj Igokei", pa su ga prebacili u Zvezdu, nije išlo, tražio novi klub i opet završio u "nekoj Igokei". Očigledno da je to njegov nivo trenutno, a ne Evroliga ili tim koji oće ABA titulu. Nisu ga uzeli ni Partizan, ni Budućnost, ni Olimpija, ni neki inostrani klub. I ja mislim da dečko može da bude odličan košarkaš, ali nije baš ni skandal što za njega nema mesta u ovoj Zvezdi koja ima veliki broj domaćih igrača na njegovoj poziciji. 

  • +1 1
Link to comment

pa nije skandal, kao sto rekoh bilo bi dobro da je ranije  otisao iz tog "sistema"

 

fmp naravno nije neka igokea, fmp je privatni klub nebojse filipa covica, klub koji je radanov prerastao

Link to comment

Сваке године се мучимо у Лакташима. Ја сам присуствовао на три утакмице и од те три двије смо изгубили а једну добили на продужетке и то онај тим био са Бобијем, Калином, Јаком Блажичем и Маркусом. Прошле сезоне нисам био због [/radonja] специфичне ситуације [/radonja] али је она група грађана коју је Радоња тек преузео била потпуно надиграна.

 

Ове године нисам био јер је Додикова гамад ставила цијену карте од 40 марака. Дабогда се угасили. А ни тај дан није далеко.

Link to comment
52 minutes ago, pbg12345 said:

pa nije skandal, kao sto rekoh bilo bi dobro da je ranije  otisao iz tog "sistema"

 

fmp naravno nije neka igokea, fmp je privatni klub nebojse filipa covica, klub koji je radanov prerastao

Dok je igokea je privatni klub međeda Dodika i njegovog sina. Stvarno velika razlika. Igokea je malo iznad fmp-a od kada je Čović preuzeo Zvezdu, ali ne vidim neku drastičnu razliku. Stabilni aba ligaši, ni manje ni više od toga.

 

Slažem se da je bolje za Radanova što je otišao, povratak u fmp bi ga verovatno demotivisao, ali se ne slažem se da je bilo mnogo bolje da je pre 4 godine "otišao u neku igokeu" umesto da igra u klubu sličnog ranga i bude na oku ljudima iz Zvezde. Lako je pričati sada kada znamo da u toj Zvezdi nije uspeo da se nametne. Tada je svakako mnogo više smisla imalo da ostane u matičnom klubu umesto da ide u neku provinciju. Tu priliku u Zvezdi je vredelo čekati i ja sam iznenađen da nije uspelo, ali definitivno je trebalo da pokuša. Očekivao sam da će uspeti, sad, koliko je do njega, koliko do trenera i kluba stvarno ne znam. Ima sigurno i do toga da već imamo Lazića, Davidovca i Dobrića, sada i Lazarevića. Svi izgledi su da će trojica od ove četvorice još godinama igrati u Zvezdi.

 

Side note: kao da ima nešto loše u privatnim klubovima, kamo sreće da su svi privatni.

Edited by Heaviside
Link to comment
Dok je igokea je privatni klub međeda Dodika i njegovog sina. Stvarno velika razlika. Igokea je malo iznad fmp-a od kada je Čović preuzeo Zvezdu, ali ne vidim neku drastičnu razliku. Stabilni aba ligaši, ni manje ni više od toga.
 
Slažem se da je bolje za Radanova što je otišao, povratak u fmp bi ga verovatno demotivisao, ali se ne slažem se da je bilo mnogo bolje da je pre 4 godine "otišao u neku igokeu" umesto da igra u klubu sličnog ranga i bude na oku ljudima iz Zvezde. Lako je pričati sada kada znamo da u toj Zvezdi nije uspeo da se nametne. Tada je svakako mnogo više smisla imalo da ostane u matičnom klubu umesto da ide u neku provinciju. Tu priliku u Zvezdi je vredelo čekati i ja sam iznenađen da nije uspelo, ali definitivno je trebalo da pokuša. Očekivao sam da će uspeti, sad, koliko je do njega, koliko do trenera i kluba stvarno ne znam. Ima sigurno i do toga da već imamo Lazića, Davidovca i Dobrića, sada i Lazarevića. Svi izgledi su da će trojica od ove četvorice još godinama igrati u Zvezdi.
 
Side note: kao da ima nešto loše u privatnim klubovima, kamo sreće da su svi privatni.
A Dodik junior igra za Igokeu? Period igranja Filipa se poklopio sa periodom kada Fmp nije izbaacio ukupno 5 igraca da vrede nesto.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 6
Link to comment

@HeavisideAli igor dodik nema iluziju da je kosarkas. Daj jbt, nemojmo se zajebavati da je isto igrati u nekom "normalnom" klubu i u klubu gde predsednikov sin bojler od 175 privatizuje igru i loptu

Radanov je valjda samo jedne sezone omasio filipa u fmp i naravno to mu je do sad najbolja sezona

A tek ono sa filipom u cz/el, pa to je najvece izdrkavanje i sranje po glavama simpatizera kluba, samom klubu, igracima tog kluba od strane rukovodioca kluba koje sam ja video u profi kosarci

 

Edited by pbg12345
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...