Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2021/22


Ros

Recommended Posts

Naši ništa spolja ne mogu da pogode a u reketu nam sviraju faul i bacanja svake prestupne godine. Bili smo ocajno ali opet smo mogli ovo okrenuti ,smanjili na 8 razlike i stali ,brdo napada nismo realizovali i to je to. Morali su i oni neki koš da daju do kraja.
Odbrana nije bila problem,možda nekih desetak minuta .
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Ono valjda i drugi igraju košarku bice poraza ,ali ovaj je totalno nebitan . Pogotovu ove sezone kad 6 ekipa ide u plej of. Daj mi da dobijemo Žalgiris .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Holins je promasaj, sve sto je Laki za njega pisao je tacno.

Igra mu se svodi na spot up sut a sut vidimo kakav je. Ne moze sebi da iskreira poziciju za sut, ulaz nepostojeci. To radi i Branko Lazic za mnogo manje pare i uz bolju odbranu. Na kraju seda na klupu, onaj nas mladi sa kosom mu baca kosku ovaj gleda u prazno, pogubljen.. i Simon baca kosku klincu da se ne ispali.Jos par utakmica i ako se ne pronadje treba mu se zahvaliti. 

Nema opravdanja ni izgovora.. Ne izlazi iz povrede ili pauze, dosao kao poenter i suter.

Ovo nisu oscilacije, ovo je goli kurac. Covek ispaljuje cigle i erbolove, ni blizu da pogodi.

 

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, FPLS said:

 

Ma daleko od toga, cak je u VTB imao neke sulude procente tipa 60% za 2, 45% za 3. U evroligi jeste nesto slabiji (53% za 2, 36% za 3), ali sasvim ok.

 

U Nemackoj pre toga jako dobri procenti. Ovo kod nas je wtf za sad.

 

Gledao sam ga jedno dvadeset tekmi u zadnjih godinu i po dana (Evropa) i ni na jednoj nije mogao da se sastavi sa šutem. Zato sam i zakukao istog momenta kada je doveden, jer je samo nastavio tamo gde je stao u Rusiji. Možda je nekada imao šut, ali ga sada NEMA. I ma koliko on bio koristan u drugim segmenitima igre, na poziciju crnca se ne dovodi crni Lazarević. To jednostavno nema smisla. Da imamo jednog skorera, nekog ko ume da probaci loptu kroz obruč kad je sam, onda bi imalo smila, ali kao deseti igrač rotacije sa cca 10-15 minuta u igri. Ovako je jednostavno besmislen igrač u ovoj kocepciji tima.

 

Plus što ne postoji ozbiljan tim u EL koji nema makar jednog oznljnog centra. I tu pokušavamao da izmislimo toplu vodu sa Pokojnim Kuzmićem i Cirbesom i Šort Rol Lukom.

Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Gledao sam ga jedno dvadeset tekmi u zadnjih godinu i po dana (Evropa) i ni na jednoj nije mogao da se sastavi sa šutem. Zato sam i zakukao istog momenta kada je doveden, jer je samo nastavio tamo gde je stao u Rusiji. Možda je nekada imao šut, ali ga sada NEMA. I ma koliko on bio koristan u drugim segmenitima igre, na poziciju crnca se ne dovodi crni Lazarević. To jednostavno nema smisla. Da imamo jednog skorera, nekog ko ume da probaci loptu kroz obruč kad je sam, onda bi imalo smila, ali kao deseti igrač rotacije sa cca 10-15 minuta u igri. Ovako je jednostavno besmislen igrač u ovoj kocepciji tima.

 

Plus što ne postoji ozbiljan tim u EL koji nema makar jednog oznljnog centra. I tu pokušavamao da izmislimo toplu vodu sa Pokojnim Kuzmićem i Cirbesom i Šort Rol Lukom.

 

 

Imas poentu, ali procenti mi nisu losi.. to mi nije jasno.. dobri procenti, covek ne moze vola da ubode

Link to comment
38 minutes ago, FPLS said:

Radanov > Lazarevic

Bolji je i od svih ostalih na 2 i 3, naravno kada se izuzme Kalinić. Zašto je imao onakav status godinama u Zvezdi je meni potpuna misterija.

 

Inače, što bi rekli komentatori ako ima dobar poraz onda je to ovaj. Da se prekinu priče o pobedi u Moskvi, a stiže Žalgiris do struke i gazde da vide koliko nedostaje petica, ali prava.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unlocked this topic
  • renne locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...