Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

45 minutes ago, 3opge said:

 

glasac moze da uzme koji balot hoce, onda ga upisu u tu partiju ciji je balot uzeo ali moze odmah posle glasanja da trazi da se vrati u neopredeljene.

ja sam upisan kao demokratski opredeljen ali mislim da cu izaci danas da glasam za Nikki i onda da se vratim u neopredeljene.


Sad sam pogledao, da bi mogao da glasaš u NH GOP primaries, morao si se prijaviti kao GOPovac u oktobru, jer je to bio dedlajn. Jesi li to uradio??

Link to comment
1 hour ago, dragance said:


Kamila nema nikakve šanse. Ni u prošlim dems prajmariz nije imala promil šanse, pa je ispala rano iz trke. Bolje dedu Bernija da stave, što se naravno neće nikada desiti.

E pa jebi ga, cela ova fiks kombinatorika sa potpuno imbecilnim kandidatima demokrata zadnja dva ciklusa i jeste da ne bi Berni bio kandidat. Sve pokušavaju da ga sjebu. I Bajdena su prosli put iskopali na samom kraju, kad su im propali razni Batiđiđi i ostali frikovi. :)

  • +1 1
Link to comment

Za dolazak Trampa je kriva baba, koja nije nikako mogla da ga pobedi još onomad. Dedu su tada sabotirali, koji bi otresao Donalda ko slinu. Čak i danas.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, dragance said:


Sad sam pogledao, da bi mogao da glasaš u NH GOP primaries, morao si se prijaviti kao GOPovac u oktobru, jer je to bio dedlajn. Jesi li to uradio??

 

Ne.

 

Quote

Registered Republicans and “undeclared” voters may vote in the New Hampshire presidential primary.

https://www.nbcnews.com/politics/2024-election/new-hampshire-primary-how-works-what-know-rcna134129

Edited by vememah
Link to comment
16 minutes ago, 3opge said:

mislim da mogu da uzmem koji hocu balot iako sam upisan kao dem ali videcemo.

 

 

Aj vidi, pa nam javi.

  • Haha 1
Link to comment
59 minutes ago, dragance said:

Za dolazak Trampa je kriva baba, koja nije nikako mogla da ga pobedi još onomad. Dedu su tada sabotirali, koji bi otresao Donalda ko slinu. Čak i danas.

 

da, sada je to jasno ko dan.

 

Link to comment
17 minutes ago, munze said:

dixville-notch_1705994265632_hpMain.jpg

 

:fantom:

 

Apsolutno svi tamo su glasali da se zaustavi Tramp, i prošli put je Tramp imao nulu, ali je raspodela bila bitno drugačija.

 

Evo i slike:

 

GEiSXliawAAcs3g?format=png&name=900x900

Edited by vememah
Link to comment
×
×
  • Create New...