Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

Kad ide onda bas ide

 

Quote

Meanwhile, his most ideologically similar rival, Vivek Ramaswamy, announced he was dropping out - and will endorse Mr Trump in New Hampshire on Tuesday.


Bas me zanima kojom ce pozicijom biti nagradjen kad se tramp vrati u belu kucu. Nagadjalo se od pocetka da Vivek u stvari gadja VP rolu (ne znam kako to stvarno ide, samo prenosim ono sto sam procitao/cuo) jer uglavnom podrzava Trampove stavove

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

super da se to govno, vivek, povuklo, cak su mu i znakovi pravljeni da pomognu trumpu. 

na njima pise velikim slovima 'Truth" da se americki vlasi ne dosete

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Bas me zanima kojom ce pozicijom biti nagradjen kad se tramp vrati u belu kucu. Nagadjalo se od pocetka da Vivek u stvari gadja VP rolu (ne znam kako to stvarno ide, samo prenosim ono sto sam procitao/cuo) jer uglavnom podrzava Trampove stavove

 

 

Sasvim moguće za VP, Vivek je ozbiljan igrač. 

  • Haha 4
Link to comment
3 hours ago, Lord Protector said:

 

Sasvim moguće za VP, Vivek je ozbiljan igrač. 

Gde se ti informišeš gde je Vivek “ozbiljan igrač”? :D :hail::isuse:

Link to comment
3 hours ago, Venom said:

Izjebaće ga kao Christiea 2016. Trump voli da jebe te servilne što se povlače očekujući nagradu.

To je valjda pohvala za Trampa :D

Link to comment
3 hours ago, Venom said:

Izjebaće ga kao Christiea 2016. Trump voli da jebe te servilne što se povlače očekujući nagradu.

 

Tucker Carlson se spominjao kao kandidat za funkciju VP  od strane Trampa u novembru

 

Edited by Lord Protector
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Braća Strugacki said:

vivek je šarlatan3

Mislis li u poslu (koji god da je) ili u politici ?

s obzirom da je dosao do 4. pozicije medju republikancima od nule za par meseci, ne deluje kao sarlatan 

Link to comment
×
×
  • Create New...