Jump to content
IGNORED

Tramp posle poraza


vememah

Recommended Posts

1 minute ago, Lezilebovich said:

Mislis li u poslu (koji god da je) ili u politici ?

s obzirom da je dosao do 4. pozicije medju republikancima od nule za par meseci, ne deluje kao sarlatan 

 

Malo znam o njegovom poslu. Slušao sam ga na debatama, kao i nekoliko intervjua koje je dao. To što mi se ne sviđaju njegovi politički stavovi, to zanemarujem - problem je što nema izgrađen stav po mnogo pitanja, nego pokušava da predstavlja eho Trampa, a tu od konzistentnosti nema ni k. Odgovor na svako nezgodno pitanje nije bio odgovor, nego pokušaj da ne zauzme stav. Razumem političarenje u politici, ali preko određene crte postaje potpuno neozbiljno. Na debatama je bilo interesantno koliko su svi bili izgubljeni, potpuno nesnalaženje u osnovnim pitanjima, ali se zato svi snalaze u kulturnom ratu. Jedino je onaj debeli, nešto pokušavao, nekoliko puta ih zakucao sve zajedno, ali on se jedini predstavljao kao anti Tramp, tako da nije imao šanse. I to je najluđe u sadašnjoj poziciji republikanaca. Desanktimonijus se još nekako i držao na debatama, ali izgleda da je katastrofalan u direktnim kontaktima, kako obiđe neku državu, tako mu padnu brojevi na polovima. Kako je kompletna ponuda katastrofalna, mislim da se plasman na listi praktično zasniva na uloženim parama.

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, vememah said:

I još malo:

 

GD0efO7WYAAJdSV?format=png&name=900x900

 

 

Spisak "optužbi" je bullshit

Edited by Lord Protector
  • +1 1
  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Inače, neke od reakcija republikanskih glasača na Viveka Fake It Till You Make It Ramasvamija su da ih podseća na 11. septembar i na Perl Harbor.

 

 

 

Edited by vememah
  • Haha 8
Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

 

Fejk.

Tvoja optužba da je "fejk" je bulšit :sleep:

Kakav šarlatan..

 

Link to comment
×
×
  • Create New...