Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Već je objašnjeno, to su sportska udruženja koja su u zemlji u kakvoj živimo, i zbog načina funkcionisanja tih društava, neminovno prikačena na sisu i u nekom smislu su u sprezi sa vlasti. Tako je uvek bilo. Razumem i da ljudi koji navijaju 30 godina za neki klub imaju problem da se odvoje od tih emocija, zbog jedne vlasti koja je trenutno zajahala Srbiju.

 

U slučaju Jokića koji je kao pojedinac pomogao da SNS dobije poslednje izbore, zaista ne vidim nikakav argument zašto se ne bi posipao govnima svakodnevno. Pritom, nisam Jokićev hejter u košarkaškom smislu, smatram da zaslužuje sve nagrade koje je dobio.

 

jedina je razlika sto zvezda i partizan zvanicno nisu potpisali podrsku snsu kao sto je jokic. ovo ostalo je nebitno.

 

btw glavu stavljam da ljudi u zvezdi i partizanu vise brinu o snsu i njihovoj moci nego sam jokic.

 

1 hour ago, levi said:

 

na engleskoj premier ligi je ista duckometrija a budu i veći pičvajzi nego na blizanačkim topicima

 

prilicno sam siguran da nas 99% ljudi tamo vecinom zajebavamo.

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

A gledo se i Boba kako jede sendvič Melburnu :fantom:

Meni je prvi susret sa tenisom bio Iudi Nastase, a sto se tice Djokovica i Jokica, nismo mi neki vajni izuzetak, Spanci su ludi za Nadalom, kad igra neki drugi teniser a fala bogu imaju ih ko pleve, emocije su u parteru. Tako je bilo nekad i u Formuli1 za Alonsa, tako je bilo i kod Nemaca za Bekera i Sumahera. To su normalne euforije, ne radjaju se takvi sampioni svaki dan, samo sto oni kao velike nacije, imaju tu sansu da im se za zivota i ponovi u nekom sportu. Kod nas je vec druga prica.   

Edited by Lancia
  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

A tvoje "Jokić je glupan, drugi potpisali za njega" nije relativizacija :D

 

Nema relativizacije za to što je uradio i to sam rekao više puta, samoinicijativno ili ga je neko naterao nebitno je.

 

Al ako su ti ok hele-ovi postovi, onda stvarno... :rolleyes:


 

  • +1 1
Link to comment

Nastase '73. u finalu RG-a dobio Nikolu Pilića. A te ili sledeće godine ja gledao Davis cup meč u Nišu. Pilić i Franulović, ne sećam se ko je bio u dublu sa Pilićem. Nova novcijata hala Čair. Ne sećam se više ni ko je bio protivnik, znam da smo izgubili, ali to me nije sprečilo da se zaljubim u taj sport.

  • Wub 1
Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

Nema relativizacije za to što je uradio i to sam rekao više puta, samoinicijativno ili ga je neko naterao nebitno je.

 

Al ako su ti ok hele-ovi postovi, onda stvarno... :rolleyes:


 

 

Ok su mi u smislu da je verovatno ljut i razočaran u Jokića i kanališe to na toj temi, jer nema gde drugde. I što se i sam slično osećam, i kao što rekoh, lepo je pročitati mazanje govana po debelom, pa makar bilo i napisano sa malo više pesničke slobode i iracionalno. Žao mi je što trpite vi, koji bi da pričate isključivo o basketu, ali kao što navedoh gore, nije da vas preterano razumem. Moj predlog je da otvorite temu na društvu, i reportujete svaki post koji nije o basketu.

  • +1 3
Link to comment

PDF sport bodysnatch-ovao moderacija temu... :gospode:

 

(ako neko ume nek napiše zašto je jokić najbolji košarkaš svih vremena, ali za nas koji ne pratimo sport, dakle ne kroz uporedne primere i reference, nego direktnim opisom. hvala)

Link to comment

zato što je bio dve godine(21 i 22) za redom najbolji košarkaš nacionalne košarkaške asocijacije(nba), a jednom(23) je kao lider i najbolji igrač svoj tim doveo do titule u najprestižnijoj ligi na svetu

 

nikome drugom to nije uspelo, pa vajda zato

  • Hvala 1
Link to comment

I sta god da uspe moze samo da se slozi da popusi Peji, Divcu, Veberu, Bibiju, Kristiju, Bredu Mileru, Polardu, Bobi Dzeksonu, Dzejsonu Vilijamsu i ostalima iz one ere kad smo poslednji put imali nade u zivotu 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, pt 2.0 said:

PDF sport bodysnatch-ovao moderacija temu... :gospode:

 

(ako neko ume nek napiše zašto je jokić najbolji košarkaš svih vremena, ali za nas koji ne pratimo sport, dakle ne kroz uporedne primere i reference, nego direktnim opisom. hvala)

 

evo, mogu i  ja da ponudim objašenjenje, a pride i jedan savet :)

 

najbolji svih vremena u bilo kom sportu ne postoji. ako uzmeš ovu istinu kao polaznu osnovu, jasno je da je svaka dalja diskusija suštinski besmislena. radi se o tome da ne postoje nikakvi kriterijumi, da se porede sportisti iz raznih vremena i epoha, vrlo često se desi da su se bavili istim sportom,  a da je sličnost tog sporta sada i nekada samo u nazivu sporta. zapravo se radi o pokušaju da se uhvati neuhvatljivo, da se izmeri neizmerivo, dokaže nedokazivo i tome slično. naravno, uvek je tu na neki način uklljučeno i pitanje nacionalne patkometrije.

 

sad, ako me pištaš zašto se pišu kilometri postova u vezi nečeg besmislenog, mogu samo da ukažem da to nije jedinstven slučaj. besmislene diskusije se često vode i u drugim oblastima. može da bude zabavno, tu i tamo, ali svakako ne može da se očekuje pouzdan rezultat.

 

da ne zaboravim savet. kad god vidiš diskusiju čija je tema dal je ovaj ili onaj najbolji u istoriji ovog ili onog sporta, možeš komotno da preskočiš. nothing to see there. isto kao i kad vidiš temu gde muškarci raspravljaju o kolima. doduše ovo je ekstreman primer, pošto verovatno ne postoji tema gde ćeš naći više eksperata koji realno nemaju pojma o predmetu rasprave.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ok su mi u smislu da je verovatno ljut i razočaran u Jokića i kanališe to na toj temi, jer nema gde drugde. I što se i sam slično osećam, i kao što rekoh, lepo je pročitati mazanje govana po debelom, pa makar bilo i napisano sa malo više pesničke slobode i iracionalno. Žao mi je što trpite vi, koji bi da pričate isključivo o basketu, ali kao što navedoh gore, nije da vas preterano razumem. Moj predlog je da otvorite temu na društvu, i reportujete svaki post koji nije o basketu.

 

Mica mala, ljut i razočaran. :cry:

Nikad ne bih rekao da će ti oni postovi pardon "postovi" biti "lepi za pročitati", al to je očigledno do mene. 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

PDF sport bodysnatch-ovao moderacija temu... :gospode:

 

(ako neko ume nek napiše zašto je jokić najbolji košarkaš svih vremena, ali za nas koji ne pratimo sport, dakle ne kroz uporedne primere i reference, nego direktnim opisom. hvala)

Nije najbolji svih vremena ali jeste jedan od najboljih (ako ne i najbolji) kosarkas trenutno. 

 

Sto ne menja cinjenicu da je dao podrsku SNSu tokom ovih izbora. Sport je specifican u tome sto to nije umetnost kojoj se divis, pa bi mogao da mozda odvojis autora ko je los covek od njegovog lepog dela, vec se navija za tog sportistu/tim dok se bore protiv drugih, cesto se identifikujuci sa njima i njihovim uspesima i porazima. Zato se desava i da ljudi navijaju za manje dobre sportiste jer im se svidja njihov karakter koji manifestiju tokom meca i van njega a timovi znaju da otpuste ljude koji se ponasaju nemoralno van terena jer navijaci ne zele da budu deo grupe u kojoj su takvi ljudi.

 

U prevodu, Jokic je dajuci podrsku SNSu za dobar deo ljudi postao gadna osoba i deo PPPa sada zbog toga aktivno navija protiv njega, bezobzira na njegovo sportsko umece.

Link to comment

Jokić je dao podršku tokom ovih izbora, ali i tokom prethodnih u 2022

Za te izbore iz 2022 je Đoković snimao predizborni spot za SNS

Čisto da bi bolje baratali činjenicama.

Obojica su sns govna. Jedina razlika između njih dvojice je u tome da se Jokić bavi košarkom, a Đoković hobističkim sportom.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

U slučaju Jokića koji je kao pojedinac pomogao da SNS dobije poslednje izbore, zaista ne vidim nikakav argument zašto se ne bi posipao govnima svakodnevno. Pritom, nisam Jokićev hejter u košarkaškom smislu, smatram da zaslužuje sve nagrade koje je dobio.

Žuki, veliki si kralj. Cmok.

 

Može ovo na minijature. <3

  • Wub 1
Link to comment

Ajde svi lepo na prvu stranu ovog topika za pocetak. Evo vam link dole.

 

Jedan jedini post o kosarci nema. Bacaju se negujmo salice.

 

Ova tema nikad nije bila sportska gde su se pisale vrsne kosarkaske analize.

 

A ako moze negujmo humor u smeru koji je jokic car, sto je zabranjen negujmo humor za polivanje jokica izmetom koji je apsolutno zasluzio? 

 

Tema je o jokicu, tema je puna tojlet humora otkad je otvorena, gde pise da je namenjena samo za hvalospeve?

 

 

 

Edited by Hele
  • -1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...