Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, dùda said:

Šta je to ?

Embid je kosarkas kojem je stalo da ga svi vole i da ga smatraju trenutno najboljim iako to u stvari nije... Izbegava direktne duele sa Jokićem i Janisom koji su druga dva konkurenta za najboljeg igrača, a trpa neku boraniju...

 

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

To možda u ppp mikrouniverzumu. U dimenziji u kojoj žive ostalih 8 milijardi ljudi Embidara umlati Jokaru ko granom

  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Embid je kosarkas kojem je stalo da ga svi vole i da ga smatraju trenutno najboljim iako to u stvari nije... Izbegava direktne duele sa Jokićem i Janisom koji su druga dva konkurenta za najboljeg igrača, a trpa neku boraniju...

Hvala.

Dakle, hejterska primedba ratamahate 

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

To možda u ppp mikrouniverzumu. U dimenziji u kojoj žive ostalih 8 milijardi ljudi Embidara umlati Jokaru ko granom

Ono kad smo to videli u Denveru? A, da, jos u prosloj deceniji... Case closed...

  • +1 1
  • -1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Mislio sam na to da Embidova igra meni nije interesantna za gledanje, isto kao i Nolov tenis 

Zapravo tenis nema Jokica, ne znam da li ga je ikad i imo 

Link to comment
8 minutes ago, Ratamahatta said:

Mislio sam na to da Embidova igra meni nije interesantna za gledanje, isto kao i Nolov tenis 

Zapravo tenis nema Jokica, ne znam da li ga je ikad i imo 

Pa ti vrv ne voliš tenis, zato ti i nije interesantno.

 

Ima mečeva koje je Novak odigrao tako da je to čista poezija. Ali moraš voleti tenis i imati neku istoriju praćenja, da bi to tako doživeo.

 

Kad svog glavnog rivala (Nadala u tom momentu) u jednom meču učiniš potpuno nemoćnim, a pri tom je on u svojoj vrhunskoj formi, onda je to nestvaran tenis. Finale Australije 2019.

  • +1 1
Link to comment

Mozes voleti tenis i pre nego sto je Nolo poco da ga igra

I moze da ti dokurci vremenom :D

Samprasa i Federera sam volo da gledam pre, meni je Nolo hibrid Agasija i Safina, nikad nisam volo to svo pimplanje i atletiku, volem jednorucne bekende i igru na mrezi 

Volo sam i Vavrinku da gledam, ali to nije taj kalibar ipak 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

njegova košarkaška magija nije veća od đokovićeve teniske magije

 

kad nole može da ima nekoliko pljuvačkih topika na društvu, ne vidim što ne bi imao i jokić

Ili da se otvori jedinstveni topik Joković pa nek ih pljuju obojicu o istom trošku :fantom:

  • Haha 5
Link to comment

dal je u srbiji bilo vise ljubitelja tenisa pre djokovica ili vernika pre 90tih? :fantom:

Edited by б1lme3
  • +1 4
  • Haha 4
Link to comment
16 minutes ago, б1lme3 said:

dal je u srbiji bilo vise ljubitelja tenisa pre djokovica ili vernika pre 90tih? :fantom:

bilo je hajpa za onu devis kup reprezentaciju živojinović, orešar, ivanišević, prpić(ne anđelka)

 

prevashodno za boba

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Kad sam bio mali dosta kuca je imalo VHS kasetu Boba i Brena svadba, pustala mi baba jednom ali nisam se bas nesto primio

Dosta sam se vise primio na kasetu sutrasnjeg dogadjaja :fantom:


slika-lepa-brena-i-boba-svadba-vhs_slika
 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...