Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Quote

Prvu test utakmicu, košarkaši Partizana NIS imaće na turniru koji se održava u Opatiji od 1. do 3. septembra. Osim crno-belih, učešće na turniru će uzeti i ekipe Pezara, Cedevita Olimpije i Cibone. 

Sedmog septembra, Partizan NIS će u Kragujevcu odigrati humanitarnu utakmicu protiv domaće ekipe Radničkog. 

Jedanaestog i dvanaestog septembra, Partizan NIS će učetvovati na turniru u Istanbulu. Rivali Parnog valjka biće domaći Fenerbahče, Uniks i Monako sa kojim će se crno-beli sastati u polufinalu. 

16.09. u Beograd stiže Anadolu Efes. Taj meč, ujedno će biti i zvaničan oproštaj legendarnog kapitena Novice Veličkovića od aktivnog igranja košarke. 

Dan kasnije, crno-beli će otputovati u Atinu, na "Janakopulos kup". Uz Partizan NIS, na turniru u Atini će igrati i domaći Panatinaikos, Anadolu Efes i Makabi iz Tel Aviva. 

 

Link to comment

Danas u meraktoru prvi dan prodaje sezonskih za vlasnike iz 2019/20 

Poranio sam pa sam opet čekao skoro sat ipo. Rekao bih da dosta dobro ide.

  • +1 2
Link to comment

Realno, ne znam koji će nam on. Petrušev bi da odigra tu jednu sezonu da bi se bolje spremio za Ameriku. Vidim šta on tu dobija, ali ne vidim šta dobija Partizan.

Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

a sta dobija efes koji ga je doveo? btw njegovo 50.mesto na draftu sugerise da su realno male sanse da on ikad ode u nba

 

Jokić je bio 41. Šta ti je to sugerisalo?

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Jokić je bio 41. Šta ti je to sugerisalo?

 

jokic je ipak bio nepoznanica, petruseva znaju sa koledza, dugo je vec u skautskim tefterima. pa cak i nakon ovako dobre sezone u megi tek 50. na draftu.

Link to comment

pa nije Jokić igrao na Madagaskaru sakriven od NBA očiju. a i u skautskim tefterima se upisuju background stvari tipa voli konje, ali nije zainteresovan za galop samo kasačka grla, braća mogu biti problem, rtaći su sa 1 Miličićem, kao mala biba bio je sklon bureku koka koli i bio je debel ali sad se stesao i svi saigrači i treneri hvale work ethic, vikendom se ušika i pravo haos, napravio fajront na koncertu Dragane Mirković u Mostongi pa je ona sutra veče u Odžacima pevala "spasi me samoće ćutanja i plača pomozi mi Bože da budem od Jokića jača", voli pecanje ali voli i košarku

skauti koji rade kao terenski radnici i tabanaju od hale do hale se ne bave mnogo usko košarkaškim delom, tehnikom i sličnim stvarima stvarima kod igrača. za to GM ima svoje oči i oči ljudi iz svog inner circle-a, a i iz teftera ih zanimaju stvari koje se ne vide direktno na filmu

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...