Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Ma zaboravi na to. Opet neki vonabi insajderi. Prati samo što oficijelni sajt kluba kaže. Željko i Zoran ne pričaju ni sa kim. 

Jedino Madara možeš očekivati danas ili sutra u Partizanu jer njegov menadžer cvrkuće o tome izraelskim medijima.

Link to comment

Žao mi je ako Mozli ode, dok je bio fit i prav u glavi (smrdi mi na slučaj Asano) bio je fenomenalan rim protector, saigrač i borac tj. oličenje svega onoga što bih voleo da vidim kod svakog od naših igrača. 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Azdaja said:

Žao mi je ako Mozli ode, dok je bio fit i prav u glavi (smrdi mi na slučaj Asano) bio je fenomenalan rim protector, saigrač i borac tj. oličenje svega onoga što bih voleo da vidim kod svakog od naših igrača. 

Slučaj Asano je zbog novca. Ovde to sigurno nije u pitanju.

 

Btw, stigao Madar.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Azdaja said:

Žao mi je ako Mozli ode, dok je bio fit i prav u glavi (smrdi mi na slučaj Asano) bio je fenomenalan rim protector, saigrač i borac tj. oličenje svega onoga što bih voleo da vidim kod svakog od naših igrača. 

 

A sta Mozli svojevoljno hoce da ide iz kluba, nije da ga mi guramo vani?

Link to comment

Niti Mosley hoće da ide, niti ga iko gura iz kluba, samo ima neku povredu nezalečenu koju i dalje vuče, a Žoc neće da počinje sa takvim igračima. Pa se sad čeka da vide šta će da kažu doktori.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...