Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

12 minutes ago, theanswer said:

Kao što rekoh možeš misliti šta je uradio Trifunović, klinac, napaljen, uradio je nešto što se u NBA recimo konstantno radi. Radonjić je na konferenciji reagovao ko da je izvadio kurac i popišao se po njemu. Ako su mu se već izvinili nije bilo potrebe da se to nastavlja. 

Rade i Trifa su prisli da mu se izvine, ali im je Radonja rekao nesto u fazonu "posle konferencije".

Link to comment
Just now, Milošica said:

Rade i Trifa su prisli da mu se izvine, ali im je Radonja rekao nesto u fazonu "posle konferencije".

 

Sad sam video snimak. Tim gore po Radonjića. Čekamo konferenciju na kojoj ćemo da se istovarimo po dečku iako ga niko nije pitao za to. Iako je već dobio izvinjenje od Željka i jasno je bilo da će mu se i ovaj izviniti. 

Link to comment

Treba da se insistira da sudijska trojka može da bude samo Pukl, Javor i Boltauzer, kao najbolji sudije u ABA. Ništa Hordov i Radović.

  • Haha 1
Link to comment

jebemu, klinac bio ljakse, iskljucen, to je to sto se mene tice, sta koji kurac, gledao sam uzivo i onda jos pet puta snimak da vidim da li sam sta propustio

  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

treba nam izaslanik koji će pratiti jutarnje programe i analizirati saopštenja, ako ih bude, živ nisam da vidim kakva će reakcija iz hq-a da bude, kao signal za utakmicu u ponedeljak

 

 

 

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3508442-mijailovic-govorio-o-covicu-djilasu-i-parama-koje-je-partizan-dobio-nasi-neuspesi-nemaju-veze-sa-drzavom

 

Ceka se Covic na Pinku sutra (ili u ponedeljak)

Link to comment

Glup potez klinca, suštinski nebitan, ali će ga Radonja iskoristiti da motiviše ekipu za majstoricu. Traba mu nešto da podigne ekipu iz fizičkog deficita, a ovo će mu odlično poslužiti da im izazove inat.

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

dal ste svi realni, bez tog poteza ne bi bili motivisani i ne bi se jurile sudije kao svaki put?

pa videli su i igraci sta se dogodilo.

ajte molimvas.

  • +1 2
Link to comment
Kao što rekoh možeš misliti šta je uradio Trifunović, klinac, napaljen, uradio je nešto što se u NBA recimo konstantno radi. Radonjić je na konferenciji reagovao ko da je izvadio kurac i popišao se po njemu. Ako su mu se već izvinili nije bilo potrebe da se to nastavlja. 
Pogotovo što se ne sećam da je kritikovao svog igrača kada je to isto uradio. Neka me neko ispravi ako jeste
Link to comment

Mislim da Radonjić traži bilo kakvu slamku da motiviše igrače i navijače jer ovo je baš bio ubedljiv poraz, zato je potegao tu temu na konferenciji. Trifa je svesrdno pomogao Zvezdi ovde. Inače, nije big deal, ali nije ni svakodnevno da se igrač kurči protivničkom treneru u lice, to čak ni u fudbalu ne viđamo. Opet, ljudi iz Partizana su učinili sve što je do njih da amortizuju glupost mladog Trife. 

  • +1 6
Link to comment
16 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da Radonjić traži bilo kakvu slamku da motiviše igrače i navijače jer ovo je baš bio ubedljiv poraz, zato je potegao tu temu na konferenciji. Trifa je svesrdno pomogao Zvezdi ovde. Inače, nije big deal, ali nije ni svakodnevno da se igrač kurči protivničkom treneru u lice, to čak ni u fudbalu ne viđamo. Opet, ljudi iz Partizana su učinili sve što je do njih da amortizuju glupost mladog Trife. 

Skroz legitimno sa njegove strane. Nije slagao sve se to desilo i na kraju krajeva možda ga je zaista pogodilo. Igračima svakako neće trebati motivacija, navijači će malo više njemu da zvižde a i verovatno je i samom Radonji bilo lakše da na konferenciji priča o tome a ne o svojoj postavci igre, izmenama i sličnim stvarima.

Link to comment
32 minutes ago, Tresko said:

Ma naravno da nije, samo seljački trash talk. Nego je Brabonja od toga napravio big deal da bi motivisao Vučićev SA da što jače vredja i gadja naše igrače na petoj utakmici i da se napravi još veći svinjac i atmosfera linča.

A nije ništa tako govorio kad je to isto uradio onaj kopač očiju Blažič pre nekoliko godina prema Duletu i klupi Partizana(ima i slika gore).

Brabonja ništa čovek i pizda.

 

Ovo.

Reklo bi se da se Radonja prilično usrao, čim je krenula priča 'mi smo celu sezonu rudarili da bi imali prednost domaćeg terena' i da zaziva majmune da plaše decu.

 

Inače, recept je, sećate se, prepisao još Jura Golemac u onih desetak minuta školovanja u Pioniru, da se ide najviše kroz reket, ali nije bilo dovoljno igrača da to dovede do kraja. Msm, nije teško videti da Zvezda nema petice koje će to da brane tokom cele utakmice, ali tada jedan Dragić nije bio dovoljan.

 

Tako će ishod pete u velikoj meri zavisiti od Lesora, Smajlija i Zagora, a može zavisiti i od Dede i Luke koji svašta umeju i znaju košarke. Nas je u četvrtoj krenula prangija, ali to u ovakvim tekmama retko ume da bude faktor.

 

Na kraju, oni su favoriti, ali ja se ipak tešim da je ova serija déjà vu prvog plejofa Partizana i Cibone iz '82., samo ćemo mi sad biti Cibona...

 

 

Edited by April
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

Treba da se insistira da sudijska trojka može da bude samo Pukl, Javor i Boltauzer, kao najbolji sudije u ABA. Ništa Hordov i Radović.

Boltauzeru nabaviti neke ćirilične cigare. Recimo drinu bez gaća.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...