Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Nadam se da je ostalo municije za petu, kao i da će samopouzdanje da ide na maks, a Želimir da ih psihički pripremi za gostujući teren i svakojake pritiske. Znao je on Olimpijakos da dobija u Pireju, pa sam krenuo malo da se nadam za ponedeljak.

Link to comment

odnos sl bacanja 15:41, ne smem da zamislim kakvih bi se ekspertiza načitao da je odnos obrnut

:rolleyes:

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Utakmica iz snova. Na kraju su se svi upisali (doduše i u Zvezdi su) a ovih +25-33 smo održavali sa praktično drugom postavom. Sad u petu lagano, pa šta bude jer se nadam da je ovo danas bio trejler igre za sledeću sezonu. Aleksa i Lesor igrali simultanku dok je to bilo bitno. A u 1/4 smo videli kucanje Zagora, trojku Smajlija, dva put 2+1 Lesora što se ove sezone retko dešavalo i u celoj utakmici a ne jednoj četvrtini pa je bilo jasno da ne gubimo ovo.

 

 

Trifa se potpuno nepotrebno izmajmunisao. Ne znam što se primio niti se lomio rezultat niti je on preterano doprineo toj razlici.

Druga loša stvar je skok u odbrani. Ono je skoro ceo meč bilo kritično, mislim da nam je u jednom trenutku Mađar bio najbolji skakač u odbrani.

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odnos sl bacanja 15:41, ne smem da zamislim kakvih bi se ekspertiza načitao da je odnos obrnut

:rolleyes:

 

Dobro morale su sudije da im bar malo sacuvaju cast. Inace bi lagano prepisali onih +41

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odnos sl bacanja 15:41, ne smem da zamislim kakvih bi se ekspertiza načitao da je odnos obrnut

:rolleyes:

I ovako nije isključeno da ćemo ubrzo čitati neko saopštenje.

Link to comment

Ovo

 

 

Trifunovic ce verovatno dobiti jednu vaspitnu od Žoca, možda i hladjenje u petoj. Osim sto je ispao bilmez, ucinio nam je i medvedju uslugu jer ce da se napenale na njega i igraci i publika, a on nije neko ko ce umeti da podnese takav pritisak (bar ja mislim). A trebaju nam njegovi minuti da bi muceni Rade odmorio malo.

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Šta je uradio Trifunović? 

 

Nisam video zaista 

Dao tri iz okreta sa 45 stepeni kod zvezdine klupe, primio se, prodrao se pred celom gostujućom klupom i trenerom Radonjićem. 

 

Preagresivno i bespotrebno na +25

 

 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Možeš misliti. U pičku materinu, koliko se diglo kuso i repato mislio sam da je je ne znam ti šta uradio. 

Bezveze.

Glupavo ali ništa specijalno.

Dobijemo 30 razlike ali ajmo sad o tome kako je Trifunović debil.

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...