Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Taman bi sad mogli da udju Dule Tanaskovic, Radovanovic, Tarlac, Jovanovic..

Da je General na klupi to bi se i desilo.

Ali dobro je i ovako.

Link to comment

Ledej ne može vola da ubode dok Madar ima trojke 4/6.

 

Lepa neobavezno-rekreativna utkmica. Kad kreću takmičarske? :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Madar-Gregor-Trifa-Smajli-Balša u jednom trenutku, niko preko 21.

 

To što neki od njih imaju ozbiljnu ulogu pa se ni ne smatraju klincima samo govori pohvalno o njima.

  • +1 3
Link to comment

Opasno dobro izgleda kad se deca rastrče.

Podsetiti Ostoju da uplati Ledeju stipendiju.

Željko da upiše ovog Kerolajna u tefter za dogodine.

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Zeljko upao Mici Bericu u rec. Svaka cast na titulama, ali nije u redu..

Željko nekad baš odaje neku vučićevsku energiju.

Link to comment



[mention=291]Joe D[/mention] 
kuruks mi je zagonetka.
njega ako obradovic "probudi" imacemo zver.


Počinjem da sumnjam u to budjenje
Nešto kao Boris Dalo

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
38 minutes ago, Milošica said:

Željko nekad baš odaje neku vučićevsku energiju.

 

36 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Verovatno mu je Saturn u nekoj kuci ili vec zna ces ti bolje od mene, ja se u to slabo razumem..

 

Htedoh baš da kažem, tu su im rođendani pa da Milošica pogleda

Link to comment

Od pripremnih utakmica do sada, najveći utisci 

Glas će biti najveći igrač od prisutnih. Već sam pisao o osećaju za asistenciju, uz fizikalije i šut. Danas je uspeo da pronađe Balšu u potpuno izgubljenoj situaciji, oko Balše 3 igrača. Plus ima taj mamojebni nedostatak bilo kakve savesti kad je šut u pitanju. 

Smajlijeva koordinacija. Dugo tako nešto nisam video. Ko mačka je, neverovatna koordinacija za tu visinu.

Balša Mutombo, vaistinu Mutombo. Dečko izgleda ko da bi barem neki Zubac mogao da postane. 

Brine malo lidejov kanal zadnjih mesec dana, valjda će da se vrati. Lesorovo zidanje večeras isto katastrofa, onaj lik što je igrao protiv njega ga je oducio

 

  • +1 2
Link to comment

Super je Balša, samo ga previše vuče da napravi blokadu. U dosta situacija baš nerezonski ide, pa ili nepotrebno ostavlja svog igrača, ili pravi faul na nižim igračima gde je dovoljno samo da podizanjem ruku pokvari šut. Naravno da se ovakve stvari opraštaju na mladost, ali ne bi valjalo da usvajaa pogrešne navike.

 

Što se tiče utakmice, odnos indeksa korisnosti govori sve 130-49. Prva četvrtina je zatvorila utakmicu, fascinantno mi je koliko je Trento ušao mekano u utakmicu. Delovalo je da prvih 8-9 min nisu odbranili nijedan naš napad, i ono što smo promašili bili su poprilično otvoreni šutevi, plus su napravili 2 faula u tom periodu.

 

Da se nije insistiralo na spuštanju lopte Lesoru, koje je on tragično iskorišćavao, moglo je i da se ispuni @Ted-ovih 112-58 :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...