Jump to content
IGNORED

FK Partiza 2021/22


shimpr

Recommended Posts

Kad sad nismo dali tri u prvom ne znam kad cemo. Ok je ovaj njihov golman, ali i mi lose sutiramo, da se ne zajebavamo... 

 

Lijep pozdrav za jug i predsednika od istoka i zapada

  • +1 1
Link to comment

Slabo je ovo, samo jedan gol. Jovic, Jojic da se ne pojavljuju u drugom, onda mozda i umuvamo jos koji.

 

 

 

VUCICU PEDERU!

 

Link to comment

Previše se ljudi na Jugu promenilo, udarnih ekipa raspalo, ljudi mali milion izgubilo da bi za ovako kratko vreme mogli da steknu tu jačinu da kontrolišu i Istok i Zapad bar na evropskim utakmicama. I to će nažalost da dodje na svoje kad ojačaju malo ali za sad je uživancija gledati kako glume ludilo a ne mogu. Eno poturili Čegija i Mišela da se dohvate mikrofona

Link to comment

Pokušali su prvo mekano, jači razglas sa juga pevanje non stop, deljenje letaka ispred ulaza sa uputstvima za navijanje ali se provuklo 3 puta Vučiću Pederu sa Istoka I bar duplo toliko Uprava Napolje.

 

Onda je van tog skandiranje krenula tuča ispred lože bliže jugu. Valjda kada su snimili ko pokreće. Doduše bilo ih je otprilike 10 sve iste majce kao i većina Juga, ne bi me iznenadilo da takvih nema u prodaji. Posle ih je masa pogurala pa ih je Žandarmerija bukvalno sprovela preko atletske staze do juga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...